REKLAMA
  1. bizblog
  2. Motoryzacja
  3. Zakupy /
  4. Transport

Stacje prześcigają się w promocjach na paliwo. Orlen opuszcza jeszcze o 10 gr

Drogie paliwo sprawiło, że kierowcy uważniej niż kiedykolwiek sprawdzają ceny przy dystrybutorze. Stacje paliw wiedząc, że klienci liczą każdy grosz, prześcigają się w promocjach.

07.07.2022
13:47
Promocje na paliwo. Dodatkowy rabat od Orlen
REKLAMA

Nowi i obecni klienci Orlen mogą w wakacje zatankować paliwo w niższych cenach. Koncern uruchomił letnią promocją, która gwarantuje użytkownikom programu lojalnościowego tańsze paliwa o 30 groszy za litr.

REKLAMA

W ramach promocji, każdy uczestnik programu Orlen Vitay, będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach Koncernu w Polsce. To jednak nie koniec promocji.

Orlen dokłada 10 gr rabatu dużym rodzinom

Promocja na paliwa na stacjach Orlen rozpoczęła się 1 lipca. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje, a więc przez dwa miesiące.

Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 gr rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem.

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu Vitay, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 gr, co oznacza, że oszczędzą 40 gr na litrze.

Stacje paliw prześcigają się w rabatach

Orlen to nie jedyna sieć, która w te wakacje kusi kierowców obniżkami. Firma BP przygotowała od 1 lipca promocję rabatową, pozwalającą zaoszczędzić również nawet 30 gr na litrze paliwa. 

Propozycja „Tańsze wakacje z BP” skierowana jest do wszystkich Klientów BP posiadających kartę PAYBACK. 30 gr rabatu oferowane jest dla klientów z kartą zarejestrowaną, a 10 gr rabatu dla klientów z kartą niezarejestrowaną. 

Również 30 gr na litrze oferuje sieć stacji Lotos. Wakacyjna promocja rabatowa skierowana jest do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator.

Przez lipiec i sierpień czeka na nich rabat w wysokości 30 gr na litr paliwa. Podobnie, jak na Orlenie, akcja obejmuje maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde.

REKLAMA

Inaczej wygląda promocja w sieci stacji paliw Moya. Od soboty, 2 lipca każdy kierowca, tankujący na paragon do 60 litrów paliwa, otrzymuje 10 gr zniżki na benzynę 95, 98, ON oraz ON Moya Power. Przy zakupie dowolnej kawy, hot-doga, zapiekanki lub płynu do spryskiwaczy rabat wzrośnie do 20 gr za litr, a gdy klient zdecyduje się zakupić równocześnie minimum dwa wyżej wymienione artykuły, zniżka wyniesie 30 gr na każdym litrze paliwa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA