REKLAMA
  1. bizblog
  2. Podatki

W tym webinarze trzeba wziąć udział. Sprawdź, które rozwiązania podatkowe będą dla Ciebie korzystne

Pracujesz w IT? Sprawdź, które rozwiązania podatkowe będą dla Ciebie korzystne. Na webinar zapraszają inFakt, Just Join IT i Bizblog.pl. Prowadzącymi będą Włodek Markowicz i Piotr Juszczyk, doradca podatkowy inFakt.

30.01.2022
13:14
polityka-nowej-szansy-wnioski
REKLAMA

Co oznaczają zmiany w rozliczaniu składki zdrowotnej na poszczególnych formach opodatkowania? Skala podatkowa, podatek liniowy, ryczałt ewidencjonowany? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się w poniedziałek, 31 stycznia, godz. 11:00, podczas webinaru "Zmiany podatkowe 2022 w branży IT".

REKLAMA

W trakcie webinaru prowadzący odpowiedzą na pytanie jak wpłyną na ciebie zmiany w skali podatkowej. Mowa będzie o tym co oznacza podniesienie kwoty wolnej do 30 tys. zł i czym skutkuje podwyższenie kwoty drugiego progu podatkowego.

W ostatnich dniach na topie jest też ulga dla klasy średniej. Na webinarze prowadzący wyjaśnią czym jest ulga i jakie warunki należy spełnić, aby ją otrzymać.

Jakie skutki ma rozporządzenie z 7 stycznia 2022? Czy powinieneś złożyć PIT-2? Tego także będzie można dowiedzieć się na spotkaniu online.

Wiele osób zastanawia się czy wybrać ryczałt 12 proc. czy 8,5 proc.? Jakie są możliwości jego zastosowania? Na co zwrócić uwagę przy wyborze formy opodatkowania? Ulga IP BOX - jakie warunki należy spełnić, aby ją otrzymać? Na te pytanie także zostanie udzielona odpowiedź.

Infakt działa na rynku usług księgowych w Polsce od 2008 r. Firma oferuje profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową jednoosobowych działalności gospodarczych za pośrednictwem prostych i intuicyjnych aplikacji online.

REKLAMA

inFakt to nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA