REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Koniec T-Mobile Usługi Bankowe. Klienci automatycznie przejdą do Aliora

T-Mobile Polska i Alior Bank podjęły decyzję o zakończeniu współpracy pod marką T-Mobile Usługi Bankowe. Klienci z dotychczasowych usług mogą korzystać tylko do 28 listopada.

04.09.2020
9:55
Alior-Bank-konkurs-zakupy-Biedronka
REKLAMA

Ruszyli z przytupem w 2014 r. i mieli być nową siłą w polskiej bankowości mobilnej. Ale mocy i też szczęścia starczyło na 6 lat. T-Mobile Polska i Alior Bank właśnie poinformowali o zakończeniu tego wspólnego projektu. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe nie mają jednak powodów do zmartwień. Będą automatycznie przeniesieni do Alior Banku i zyskają dostęp do ogólnopolskiej sieci ponad 700 placówek partnerskich i oddziałów Alior Banku oraz docenianej w konkursach bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile.

REKLAMA

Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB – zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali

– mówi Piotr Bubak, Dyrektor Departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska.

T-Mobile Usługi Bankowe tylko do listopada

Tym samym korzystanie z dotychczasowych usług i produktów T-Mobile Usługi Bankowe możliwe będzie wyłącznie do 28 listopada 2020 r. Automatyczna przeprowadzka w ramiona Alior Banku nastąpi następnego dnia.

Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca Pionem Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku, przekonuje że dzięki integracji klientów do bankowości Alior Banku otrzymają oni dostęp do pełnego wachlarza produktów i usług bankowych i pozabankowych. 

Nasze hasło „Wyższa kultura. Bank Nowości” traktujemy jako zobowiązanie. Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami – obiecuje Katarzyna Dziwulska.

REKLAMA

E-mail wytłumaczy szczegóły migracji

Chociaż przeprowadzka klientów z T-Mobile Usługi Bankowe do Alior Banku będzie automatyczna, to i tak wszyscy klienci oddziału T-Mobile Usługi Bankowe otrzymają listy lub wiadomości e-mail z informacją o zakończeniu współpracy Alior Banku i T-Mobile Polska wraz ze szczegółami związanymi z migracją produktów. Już w październiku br. w dotychczasowym systemie bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe klienci otrzymają szczegółową instrukcję pierwszego logowania do bankowości Alior Banku. Wszystkie informacje o dodatkowych zmianach związanych z połączeniem operacyjnym oddziału T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem, w tym dotyczące produktów, bankowości internetowej i mobilnej, a także nowe regulaminy oraz taryfy opłat i prowizji dostępne są tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA