REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Klienci będą ścigać się wózkami. Biedronka wraca z kultową promocją

Biedronka znowu rozdaje piwa. Z okazji długiego czerwcowego weekendu, sieć wraca ze swoją kultową promocją. Tym razem kusić klientów będzie nie przez jeden, ale przez trzy dni. Jest jednak haczyk

13.06.2022
16:03
coś dziwnego z polskim piwem
REKLAMA

Czerwcówka już lada moment, a długi weekend to okazja dla wielu Polaków do spotkań. Biedronka nie chce przepuścić takiej okazji do zarobienia pieniędzy i w związku z tym w najnowszej gazetce handlowej kusi klientów swoją kultową promocją - klienci będą mogli otrzymać gratis piwa. Natomiast w związku z tym, że w tym tygodniu sklepy będą nieczynne przez dwa dni, sieć postanowiła wydłużyć godziny otwarcia niektórych swoich sklepów.

REKLAMA

Wiemy, jakim szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się promocje na piwo i napoje przed takimi okazjami jak czerwcówka. Tym razem zdecydowaliśmy się, by codziennie, od poniedziałku do środy, oferować inny rodzaj piwa, tak by każdy smakosz mógł skorzystać z korzystnej oferty i atrakcyjnych cen - mówi Marta Walkiewicz, kupiec odpowiedzialna za ofertę piw w sieci Biedronka.

Biedronka rozdaje piwa, ale jest haczyk

Dyskont już wielokrotnie rozdawał piwa. W dni, kiedy obowiązywała promocja 20 butelek plus 20 butelek gratis, można było zaobserwować w sklepach, że klienci wychodzą z szeregiem butelek albo z dwoma pudełkami piwa w wózkach. Jeśli myśleliście, że i tym razem będzie tak łatwo, to musimy was rozczarować, bowiem Biedronka zmieniła reguły.

Od poniedziałku 13 czerwca do środy 15 czerwca klienci mogą skorzystać codziennie z innej oferty, by łącznie otrzymać gratis nawet do 20 butelek piwa przy zakupie 20 sztuk.

Do spełnienia warunków promocji konieczne jest użycie karty Moja Biedronka lub nowej aplikacji mobilnej Biedronka.

Tylko w poniedziałek, 13.06, przy zakupie pięciu sztuk wszystkich rodzajów butelek piwa butelkowego Hardmade 400 ml klient może otrzymać kolejne pięć sztuk gratis, jeśli w jego koszyku znajdzie się dziesięć butelek.

Rabat wyniesie wartość pięciu butelek i zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie butelki. Dostępne są do wyboru różne smaki, w tym takie jak „Raspberry Crush”, „Peach Ice Tea Crush” oraz „Pear Crush”, które można mieszać dowolnie. Łączny dzienny limit na jedną Kartę Moja Biedronka wynosi dziesięć butelek (czyli pięć gratis).

REKLAMA

Natomiast we wtorek, 14.06, w promocji 5+5 gratis dostępne będzie piwo Łomża Jasne 500 ml w butelce bezzwrotnej. Mechanizm promocji pozostaje taki, jak dzień wcześniej — należy zakupić dziesięć butelek, wtedy przyznany zostanie rabat o wartości pięciu z nich.

W środę, 15.06, bezpośrednio przed rozpoczęciem długiego weekendu gratis można otrzymać dwa razy więcej butelek niż w poprzednie dni, ponieważ przy zakupie na jednym paragonie dwudziestu butelek piwa butelkowego Carlsberg, klient otrzyma dziesięć sztuk gratis. Do wyboru w ramach marki Carlsberg są piwa typu Pilsner, Premium Export oraz piwo bezalkoholowe. Butelki można mieszać dowolnie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA