REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Problemy w Millennium, mBanku i PKO BP. Banki: to przerwa techniczna

W najbliższy weekend prace modernizacyjne obejmą kilka spośród największych polskich banków, w tym Millenium, mBank, Santander Consumer Bank oraz należący do PKO BP Inteligo

03.07.2020
17:06
Problemy w Millennium, mBanku i PKO BP. Banki: to przerwa techniczna
REKLAMA

Lepiej zaplanuj wydatki na zbliżający się weekend, o ile masz konto w Banku Millennium, mBanku, Santander Consumer Banku lub Inteligo, gdyż w nadchodzących dniach potrwają tam prace modernizacyjne i techniczne.

REKLAMA

W tym ostatnim aplikacja IKO przez kilka godzin będzie zupełnie niedostępna.

Bank Millennium

W godzinach 19.30 - 22.10 w piątek (3 lipca) oraz 20.00 - 22.40 w sobotę (4 lipca) będą miały miejsce prace techniczne w Banku Millennium. Utrudnienia będą dotyczyć głównie Systemu Rejestrów Państwowych, przez co okresowo nie będzie możliwe założenie Profilu Zaufanego, Konta 360° Junior, a także zmiana danych osobowych.

mBank

W sobotę (4 lipca) od 22.00 do 0.00, nie skorzystasz z mKantoru oraz Platformy Walutowej, do godziny 1.00 nie będzie też dostępna usługa CompanyNet dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Santander Consumer Bank

W Santanderze prace serwisowe odbędą się w niedzielę w nocy (5 lipca) pomiędzy 1.00 a 6.00. Bank ostrzega przed kłopotami przy płaceniu kartami kredytowymi oraz przez internet.

Inteligo

Od 3.00 do 6.00 w niedzielę (5 lipca) będą miały miejsce prace modernizacyjne w - należącej do PKO BP - bankowości mobilnej Inteligo. W związku z tym nie będzie wówczas możliwe korzystanie z aplikacji mobilnej IKO i płatności zbliżeniowych. Bank uspokaja, że karty i bankowość elektroniczna będą działały.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA