REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Uwaga, problemy w bankach. Nie będą działać bankomaty, karty, Blik i bankowość elektroniczna

Nie ma gorszego uczucia niż wyjść w weekend na miasto i w trakcie płatności w restauracji albo klubie odbić się od niedziałającej karty, Blika albo bankomatu. Klienci kilku banków w Polsce powinni w ten weekend zawczasu zaopatrzyć się w gotówkę.

08.02.2020
9:26
koronawirus-instytucje-finansowe
REKLAMA

W dniach 7-9 lutego 2020 r. przerwy modernizacyjne planuje ING Bank Śląski, Credit Agricole, Bank Pocztowy i Getin Noble Bank.

REKLAMA

ING Bank Śląski

W nocy z soboty (8.02) na niedzielę (9.02) między północą a 2.00 będą trwały prace serwisowe bankomatów i wpłatomatów Planet Cash – podaje strona internetowa banku. ING radzi, by wypłat dokonywać w tym czasie w bankomatach ING lub w sklepach, przez tzw. cashback (np. na stacjach benzynowych).

Credit Agricole

Przerwa techniczna zacznie się w piątek (7 lutego) o 22.00 i zakończy w sobotę (8 lutego) o godz. 12.00. W tym czasie klienci mogą mieć problem z dostępem do serwisu CA24 (zarówno aplikacji jak i strony www.), w którym jedyną dostępną funkcją pozostanie zastrzeżenie karty. Przerwa obejmie również serwis telefoniczny IVR, a także płatności internetowe Przelew Online i Blik.

W nocy z piątku na sobotę nieaktywne będą także powiadomienia SMS dot. wykonywania transakcji kartą i zapytania o saldo.

Bank Pocztowy

Prace modernizacyjne potrwają od 9.02.2020r. (niedziela) od godziny 01.00 do 07.00 rano. Bank informuje, że mogą w tym czasie wystąpić przerwy w dostępie do usług Bankowości Internetowej.

W tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń. Infolinia będzie dostępna tylko w trybie informacyjnym

– podkreśla w komunikacie.
REKLAMA

Getin Noble Bank

Przerwa techniczna zacznie się w piątek o 23.30 i skończy w sobotę o 10.00. W tym czasie klienci nie będą mieli dostępu do bankowości internetowej i mobilnej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA