REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Jest praca w IT! Szwedzi szukają talentów w Polsce. Oferują darmowe szkolenie i kontrakt

Według badania przeprowadzonego przez Evolution jedna czwarta Polaków chciałaby przebranżowić się i rozpocząć karierę w IT. Aby nam to umożliwić, Szwedzi zapraszają do udziału w darmowym bootcampie.

20.09.2022
9:18
Praca w IT. Szwedzi szukają talentów w Polsce. Oferują darmowe szkolenie i kontrakt
REKLAMA

Bootcamp Evolution rozpocznie się 24 października i potrwa do 16 grudnia. Spotkania będą odbywały się online dwa razy w tygodniu i będą prowadzone w języku angielskim.

REKLAMA

Organizator Quality Assurance Automation Bootcamp zapewnia, że w ciągu dwóch miesięcy uczestnicy zdobędą wiedzę, która pozwoli im rozpocząć pracę w roli QA Specialist (Quality Assurance Specialist – specjalista od zapewnienia jakości, tester oprogramowania).

Najlepsi dostaną propozycję pracy w zespole testerów Evolution.

Marzy ci się praca w IT? Zostań testerem w Evolution

Zainteresowani udziałem w bootcampie powinni zgłosić chęć uczestnictwa do 3 października na stronie wydarzenia: qa-bootcamp.evolution.com

Jak wskazują organizatorzy, Quality Assurance Automation Bootcamp kierowane są do ambitnych osób, które chcą nauczyć się podstaw testowania, automatyzacji testów oraz najlepszych narzędzi i frameworków, które dadzą im solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w Quality Assurance Automation.

Uczestnicy mogą liczyć na wiele angażujących wykładów na żywo i ciekawych zadań domowych. Wszyscy otrzymają wsparcie od doświadczonych inżynierów QA, którzy pokażą im odpowiednie kierunki rozwoju i będą ich wspierać w tej podróży – zapowiada Evolution.

Rainers Sledevskis, Quality Assurance Engineer w Evolution, jeden z wykładowców QA Automation Bootcamp, zauważa, że QA to obszar, który jest często wybierany przez osoby, które chcą przebranżowić się i rozpocząć karierę w IT.

Specjalizacja ta ma nieco mniejszy próg wejścia niż w przypadku czystego kodowania. Co nie zmienia faktu, że aby wejść do tego świata, trzeba dać z siebie wiele – zaznacza.

Bootcamp Evolution to dobra okazja na przebranżowienie

Rainers Sledevskis studiował informatykę, ale jak przekonuje, właśnie takie wydarzania jak QA Automation Bootcamp dały mu możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

Myślę, że jeśli ktoś zastanawia się nad wejściem do IT, to Quality Assurance Automation Bootcamp Evolution jest dla niego idealną okazją. Aby osiągnąć ten cel, trzeba być zdeterminowanym i chcieć się uczyć – podkreśla.

REKLAMA

Sledevskis zauważa, że w testowaniu ogromne znaczenie mają technologie, które wykorzystujemy w pracy.

Dlatego praca w firmie Evolution to doskonałe miejsce do rozpoczęcia kariery w tym obszarze ze względu na stos technologiczny, ciekawe i rozwojowe projekty oraz doświadczony zespół, jak i dobrą atmosferę – przekonuje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA