REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes /
  3. Technologie

Szkolenia dla przedsiębiorców. Ruszył projekt e-learningowy Platformy Przemysłu Przyszłości

W poniedziałek działalność rozpoczął serwis internetowy Platformy Przemysłu Przyszłości. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowej gospodarki i to za darmo? Organizatorzy zapraszają do skorzystania z nieodpłatnego e-learningu.

01.03.2021
16:02
przemysl 4.0
REKLAMA

Zainteresowani ofertą Platformą Przemysłu Przyszłości mogą obecnie wziąć udział w czterech szkoleniach. Oprócz kursu wprowadzającego w zagadnienia nowego przemysłu mogą wybrać specjalistyczne kursy z zakresu cyberbezpieczeństwa, AI oraz komunikacji w fabryce przyszłości.

REKLAMA

Twórcy serwisu zapowiadają, że do końca roku uruchomionych zostanie jeszcze sześć kolejnych szkoleń, m.in. z obszarów nowych modeli biznesowych i robotyzacji przemysłu.

 class="wp-image-1371259"

Edukacja w nowoczesnym i wygodnym wydaniu

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń?

E-learning Przemysłu Przyszłości to sieciowa przestrzeń edukacyjna, która nieodpłatnie daje przedsiębiorcom i ich pracownikom możliwość poszerzania wiedzy w zakresie przemysłu 4.0. O tym jak ważny jest wirtualny transfer wiedzy przekonaliśmy się wszyscy w czasie pandemii COVID-19

– przekonuje Aleksandra Ścibich-Kopiec, prezes Platformy Przemysłu Przyszłości.

Jak zapewnia, materiały szkoleniowe wykorzystują różnorodne formy edukacyjne. Kursy prezentują praktyczne przykłady i są łatwo przyswajalne, można je wykorzystać w edukacji pracowników.

Serwujemy wiedzę, za którą stoi ekspert, ale robimy to tak, aby odbiorca nie czuł się jak na stereotypowym wykładzie. Stąd nacisk na różnorodność formatów i wsparcie dla urządzeń mobilnych

– tłumaczy Paweł Nowak, dyrektor Działu Zarządzania Wiedzą w Platformie Przemysłu Przyszłości.

Sprawdź, czy warto skorzystać z oferty PPP

REKLAMA

Szkolenie wprowadzające jest dostępne nawet dla niezalogowanych użytkowników. Aby skorzystać z pozostałych trzech modułów, trzeba się zarejestrować. Można zatem sprawdzić, czy forma zajęć proponowana przez Platformę Przemysłu Przyszłości nam odpowiada. Jeśli tak, możemy zdecydować się podać nasze dane.

Twórcy serwisu wskazują, że autorami treści są eksperci współpracujący z PPP, a każde szkolenie ma opiekuna merytorycznego i zespół redakcyjny. Po odbyciu kursu można skorzystać z quizów pozwalających ugruntować zdobytą wiedzę i ocenić postępy w edukacji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA