REKLAMA
  1. bizblog
  2. Obserwator Finansowy

„Obserwator Finansowy” zadebiutował w kioskach jako kwartalnik

„Obserwator Finansowy” rozpoczął nowy rozdział w swojej historii. Przez ostatni rok wydawaliśmy miesięcznik jako bezpłatny dodatek do prasy codziennej. Dzisiaj „Obserwator Finansowy” debiutuje w roli samodzielnego czasopisma, które co kwartał trafi w Państwa ręce za pośrednictwem kiosków, salonów prasowych i wybranych stacji paliw.

16.02.2023
7:19
obserwator finansowy
REKLAMA

Chcemy, aby „Obserwator Finansowy” był dla Państwa stałym i ważnym źródłem wiedzy ekonomicznej, miejscem wymiany myśli i analiz, ale także forum, na którym ścierają się wizje i poglądy. Taka przestrzeń jest niezwykle ważna, by wsłuchać się w rzeczowe argumenty różnych stron dyskusji dotyczących spraw dla Polaków najważniejszych. Wierzymy, że nasz magazyn trwale zaznaczy swoją obecność na rynku prasy społeczno-ekonomicznej.

Zachęcamy do regularnej lektury „Obserwatora Finansowego”

Na naszych łamach przedstawiać będziemy głosy naukowców i ekspertów, którzy w sposób rzetelny i wyważony wyjaśnią nam, co się kryje pod podszewką zjawisk. A to jest dobry punkt wyjścia, by lepiej zrozumieć złożoną przecież rzeczywistość.

Pierwszy numer ogniskuje się wokół ważnego symbolu. Rozpoczął się Rok Kopernikański. Nie wszyscy wiedzą, że Mikołaj Kopernik, którego wszyscy kojarzymy z obrotami sfer niebieskich, to także jeden z najwybitniejszych ojców ekonomii. Rzucamy snop światła na tę część spuścizny wielkiego Polaka, życząc i sobie i Państwu, by myśliciel z Torunia stał się inspiracją dla nas wszystkich.

O czym jeszcze przeczytasz w drukowanej wersji „Obserwatora Finansowego”

Ponadto w numerze piszemy m.in. o kredytach hipotecznych, euro w Chorwacji, sytuacji gospodarczej Niemiec oraz Chin, przyszłości rynku pracy w Polsce i wielu innych.

REKLAMA

„Obserwator Finansowy” do nabycia w kioskach, salonach prasowych oraz wybranych stacjach paliw w całej Polsce!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA