1. bizblog
  2. Biznes

mBank Giełda – nowa aplikacja do inwestowania w Polsce i za granicą

Lokowanie produktu

Z poziomu smartfona zyskujemy dostęp do polskiej, amerykańskiej, brytyjskiej i niemieckiej giełdy. Możemy śledzić notowania, składać zlecenia i analizować wykresy.

23.11.2021
12:04
mBank Giełda – nowa aplikacja do inwestowania w Polsce i za granicą

Nowoczesne bankowanie i inwestowanie, oznacza konieczność dostosowania oferty mobilnej do oczekiwań użytkowników. Świetnie pokazują to dane klientów biura maklerskiego mBanku. W zeszłym miesiącu 40 proc. z nich zawarło transakcje na giełdzie dzięki aplikacji mobilnej. Teraz stało się to jeszcze prostsze.

mBank odświeżył aplikację inwestorską

W aplikacji mamy szybki dostęp do posiadanych aktywów i wyceny całego rachunku. Szybko sprawdzimy zysk lub stratę na akcjach, a nawet średnią cenę zakupu.

Możemy również dodać do obserwowanych interesujące nas papiery i analizować ich zachowanie w krótkim (ostatnia sesja) i długim okresie, pod kątem ceny czy wolumenu. Do naszej dyspozycji oddano również wskaźniki analizy technicznej.

Aplikacja daje dostęp do rynku amerykańskiego (NYSE i NASDAQ), brytyjskiego (LSE) i niemieckiego (Deutsche Börse).

W kilka chwil możemy stać się udziałowcem Apple czy Tesli. Aplikacja automatycznie przeliczy wartość zlecenia i wyśle powiadomienie push, kiedy zostanie ono zrealizowane - niezależnie od tego czy korzystamy z biura maklerskiego mBanku, IKE lub IKZE.

Przed zakupem warto jednak zasięgnąć informacji o spółkach, w czym pomogą informacje rynkowe Polskiej Agencji Prasowej, zintegrowane w aplikacji.

Zalogujemy się odciskiem palca Touch ID oraz Face ID

Aplikacja mBanku wygląda nowocześnie, ale oferuje również zabezpieczenia, do których przyzwyczaiły nas aplikacje finansowe. Daje szybki dostęp do portfela i umożliwia łatwe zarządzanie środkami na rachunku.

A co trzeba zrobić, aby dołączyć do grona jej użytkowników? Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla klientów biura maklerskiego mBanku, jak i eMaklera (w tym przypadku potrzebne będą dwie aplikacje – standardowa mBanku i mBank Giełda).

Biuro maklerskie mBanku nadal pozostaje liderem pod kątem liczby rachunków. W październiku mogło się ono pochwalić 369 tys. rachunków, a to więcej, niż biura Pekao i ING - odpowiednio: drugie i trzecie miejsce - razem wzięte.

*Artykuł sponsorowany - powstał we współpracy z mBank S.A.

Lokowanie produktu
Najnowsze