REKLAMA
  1. bizblog
  2. Media i rozrywka

Cyberpunk 2077 w Lidlu! Sieć położy gry między batonami i prezerwatywami

Już w sobotę 12 grudnia Cyberpunk 2077 znajdzie się w asortymencie Lidla. Sieć będzie oferować wersję na PC, Playstation i Xbox One.

04.12.2020
12:15
gdzie zrobić zakupy w majówkę
REKLAMA

Prace studia CD Projekt RED nad hitem, mającym być godnym następcą sukcesu Wiedźmina, trwają od lat. W tak zwanym międzyczasie kolejne przecieki na temat postępu prac potrafiły wprawić inwestorów w euforię, ale także sprawić, że kurs spółki dawał głębokiego nura.

REKLAMA
REKLAMA

Ostatecznie premiera Cyberpunka 2077 została zaplanowana na 10 grudnia. Dokładnie dwa dni później będzie można ją nabyć w każdym sklepie Lidla. Gracze będą mogli kupić dzieło RED-ów w wersji na PC (219 zł/ 1 szt.) lub konsolę PlayStation oraz Xbox One (269 zł/ 1 szt.). Ceny nie odstają więc od tych, które możemy znaleźć w sklepach internetowych.

Co ciekawe, Lidl informuje, że pudełka znajdziemy na stanowiskach kasjerów, którzy będą podawać je klientom. Można się śmiać, że najbardziej oczekiwana gra roku trafi w ten sposób w okolice batonów, gum do żucia i prezerwatyw, ale lepszą ekspozycję trudno sobie wymarzyć.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA