REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy
  3. Pieniądze

Chcesz poszaleć w Black Week za granicą? Cinkciarz.pl wydaje darmowe karty walutowe

Bez limitu transakcji i opłat dla dwudziestu rachunków walutowych. Bezpłatnie można dokonywać płatności we wszystkich walutach, doładowywać kartę i przelewać pieniądze do portfela walutowego. Nic nie kosztują też wypłaty z bankomatów na całym świecie, a także wydanie plastikowej karty.

26.11.2020
17:06
Chcesz poszaleć w Black Week za granicą? Cinkciarz.pl wystawia darmowe karty walutowe
REKLAMA

Kartą wielowalutową, którą wydaje Cinkciarz.pl, można płacić w 160 walutach. Ale występując o wydanie plastiku, można wskazać maksymalnie dziewiętnaście rachunków walutowych plus jeden w złotych. Jeśli ktoś korzysta z takiego rozwiązania, to wie, że w banku można podpiąć co najwyżej pięć kont, na dodatek nie jest darmowa usługa, bo zwykle za wystawienie karty, a potem co miesiąc za możliwość korzystania z niej, trzeba płacić.

Wiceprezes Cinkciarz.pl Piotr Kiciński wyjaśnia, że nowość w ofercie fintecha to połączenie karty płatniczej i wymiany walut.

To nasza odpowiedź na skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami i kosztami przewalutowania oraz utrudnionym dostępem do ustawień bezpieczeństwa

– wskazuje wiceszef fintecha.

I przekonuje, że karta adresowana jest do klientów, którzy szukają darmowego konta i karty do płatności w złotych i innych walutach w internecie i za granicą.

Jedna karta płatnicza, dwa salda

Fintech zapewnia, że klienci otrzymują unikatowy i innowacyjny model zarządzania środkami, który oparty jest na dwóch saldach. Pierwsze to środki zgromadzone w portfelu walutowym, gdzie można dokonać wymiany waluty. Drugie służy do płacenia kartą.

W tym celu należy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę, co odbywa się w czasie rzeczywistym. Jak podkreśla Cinkciarz.pl, takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo. Na karcie można przechowywać środki na bieżące wydatki, resztę pozostawiając w portfelu. W razie kradzieży lub zagubienia karty, będą one bezpieczne, bo przypadkowa osoba nie będzie mogła ich przesunąć na rachunek karty.

Cinkciarz.pl wystawia karty wirtualne i plastikowe

Kartę walutową można zamówić, a także obsługiwać aplikacją mobilną, dostępną na urządzeniach z Androidem i iOS. Apka umożliwia doładowanie rachunku, zmianę limitów, PIN-u, założenie blokady karty, a także
wyłączeniu możliwości wypłat gotówki lub płatności zbliżeniowych, zagranicznych czy internetowych.

W ofercie fintecha dostępne są dwie wersje karty wielowalutowej – fizyczna i wirtualna Pierwszą można zamówić bez wychodzenia z domu (dostawa jest darmowa) i płacić nią jak zwykłą kartą płatniczą w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a także – oczywiście – dokonywać wypłat z bankomatów na całym świecie.

REKLAMA

Wersja wirtualna służy do płatności online i można z niej skorzystać natychmiast po złożeniu zamówienia.

To istotne teraz – w obliczu zbliżających się Black Friday i Cyber Monday, Mikołajek czy wreszcie Bożego Narodzenia

– zwraca uwagę Cinkciarz.pl
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA