REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Lubimy takie promocje! eService i Visa rozdają tysiące darmowych kodów do relacji z Igrzysk w Tokio

Piętnaście tysięcy dostępów do relacji na żywo i VOD z Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020 otrzymają w prezencie przedsiębiorcy udostępniający nowoczesne płatności bezgotówkowe eService – to niespodzianka, którą przygotowały Visa, oficjalny partner Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich oraz eService, we współpracy z platformą Player.pl i kanałem Eurosport, oficjalnym nadawcą Igrzysk Olimpijskich.

28.07.2021
17:06
Lubimy takie promocje! eService i Visa rozdają tysiące darmowych kodów do relacji z Igrzysk w Tokio
REKLAMA

Visa oraz eService, przygotowały dla prezent w postaci kodów dostępu do platformy player.pl i kanału Eurosport, na którym znajdą najszerszy zakres relacji i wideo na żądanie z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Dostęp uzyskają firmy obsługiwane przez eService, które akceptują płatności cyfrowe.

REKLAMA

Dwie trzecie puli, czyli 10 tys. kodów, zostanie przekazanych bez żadnych zobowiązań użytkownikom działającym w branży hotelarsko-gastronomicznej, najbardziej poszkodowanej w wyniku epidemii

– zaznaczają organizatorzy akcji.

I dodają, że jej celem jest docenienie wysiłku przedsiębiorców zmagających się ze skutkami pandemii, a także popularyzacja korzyści płynących z zastosowania bezgotówkowych form płatności w tradycyjnych punktach handlowych, lokalach gastronomicznych i hotelach oraz w internecie.

Organizatorzy akcji nie zapominają też o rozpoczynających nową, wznawiających lub rozwijających dotychczas prowadzoną działalność z wykorzystaniem płatności bezgotówkowych. Czeka na nich kilka tysięcy dostępów, które będą prezentem dla zamawiających terminal płatniczy lub usługi internetowej bramki płatniczej.

Kody dostępu do kanału Eurosport na platformie Player.pl będzie można aktywować do 30 września 2021 r. Pozostaną one ważne przez 60 dni od daty aktywacji. Obdarowani nimi przedsiębiorcy otrzymają e-mail z indywidualnym kodem oraz informacją o sposobie jego aktywacji i wykorzystania.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA