Cuda natury za opłatą. Kolejny kraj zamyka dla turystów darmowy dostęp do przyrody
Najpiękniejsze miejsca na świecie tylko za opłatą. Nowa Zelandia to kolejne państwo, które będzie pobierać opłaty za odwiedzenie atrakcji przyrodniczych obleganych przez zagranicznych turystów.

REKLAMA