REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Popeyes otwiera kolejny lokal. Będą darmowe kanapki

W Szczecinie powstanie kolejny fast-food pod szyldem Popeysa. W lipcu ub.r., gdy otwierała się pierwsza restauracja w tym mieście, na pierwszą kanapkę szczecinianie czekali aż 26 godz., dlatego Popeyesa idzie za ciosem i w Outlet Park Szczecin otwiera drugi lokal w czwartek 9 maja o godz. 11.00

08.05.2024
13:42
Popeyes otwiera kolejny lokal. Będą darmowe kanapki
REKLAMA

Popeyes poszerza w Polsce swoją sieć fast-food i otwiera w Szczecinie kolejną restaurację. Będzie można tam zjeść jak zwykle soczystego kurczaka marynowanego przez 12 godz. w przyprawach z Luizjany i chrupiącej panierce. Sieć na otwarcie nowego lokalu tradycyjnie przygotowała vouchery na kultową kanapkę Chicken Sandwich, które będą ważne przez cały kolejny rok.

REKLAMA

Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które w dniu otwarcia, jako pierwsze staną w kolejce przed restauracją Popeyes wewnątrz Outlet Park Szczecin w strefie restauracyjnej – podaje Popeyes.

Inne atrakcje na otwarcie lokalu w Szczecinie

Z podanych informacji dowiadujemy się, że tego dnia nie zabraknie również zespołu na żywo, będzie można sobie zrobić zdjęcie instaksem ze swoim pierwszym Chicken Sandwichem, wziąć udział i wygrać nagrody w specjalnie przygotowanych zabawach.

Outlet Park Szczecin otwiera się o 10.00 i od tej godziny wielbiciele Popeyes mogą czekać pod restauracją w miejscu oznaczonym pomarańczowym dywanem i borderami. Kolejne pięćdziesiąt osób stojących przed restauracją zje Chicken Sandwich za darmo.

Otwarcie pierwszego Popeyes w Szczecinie trudno zapomnieć, bo to właśnie w tym mieście pobito rekord oczekiwania w kolejce na pierwsze zamówienie. To było coś! W samej restauracji kłębił się tłum gości, no i ta wspaniała atmosfera. Wspominamy to z wielkim sentymentem – mówi Jakub Aleksandrowicz, Marketing Director Popeyes CEE w Polsce.

Więcej wiadomości na temat restauracji można przeczytać poniżej:

Aleksandrowicz wspomina też, że niemal od razu zaczęli dostawać pytania o kolejne lokalizacje w tym mieście.

Możemy zatem z radością powiedzieć, że otwieramy drugi Popeyes w Szczecinie, tym razem dla mieszkańców prawobrzeża oraz przyjezdnych i odwiedzających z okolicznych miejscowości – komentuje Jakub Aleksandrowicz.

I zapowiada, że  nie zwalniają tempa, bo, mimo że to pierwsze ich  otwarcie w tym roku, to nie ostatnie, gdyż Popeyes ma już 6 restauracji w Polsce a kolejne pojawią się w nadchodzących miesiącach.

Sieć fast-food stworzy nowe miejsca pracy w Outlet Parku w Szczecinie

Outlet Park w Szczecinie wzbogaci się o nową restaurację jednej z największych na świecie firm zajmujących się barami fast-food z około 30 tys. placówek w ponad 100 krajach.

Outlet Park Szczecin to największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, które jako pierwsze w Polsce połączyło funkcje typowe dla tego formatu z atutami regularnego centrum handlowego. Wzmocnienie oferty gastronomicznej obiektu dzięki obecności Popeyes to potwierdza - uważa Agnieszka Pilarska, dyrektor Outlet Park Szczecin należącego do EPP.

Pilarska tłumaczy, że już wkrótce kultowa restauracja serwująca luizjańskie smaki będzie dostępna dla klientów ich centrum i z niecierpliwością czekają na jej otwarcie.

REKLAMA

Jesteśmy przekonani, że Popeyes przyciągnie licznych gości. Dodatkowo cieszy fakt, że rozwija się ona w Szczecinie w centrach handlowych EPP. Niecały rok od lokalnego debiutu w Galaxy, swój drugi lokal otwiera właśnie u nas – komentuje Agnieszka Pilarska, dyrektor Outlet Park Szczecin należącego do EPP.

Nowo powstająca restauracja Popeyes w Szczecinie prowadzi rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na www.popeyespolska.olx.pl. Chętnych do zapoznania się z nowym miejscem na mapie Szczecina oraz szczegółami dotyczącymi otwarcia nowego lokalu, Popeyes zachęca do śledzenia mediów społecznościowych Facebook i Instagram.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA