REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Popeyes otwiera kolejny lokal. Tak, będą darmowe Chicken Sandwiche

Dla fanów panierowanego kurczaka amerykańska sieć fast-food zapowiada nie lada gratkę, bo w Galerii Młociny w Warszawie 27 listopada o godz. 10. Popeyes otwiera swój kolejny lokal. A na co mogą liczyć ci, co przybędą na otwarcie? Trzy roczne vouchery na kultową kanapkę Chicken Sandwich, bass brand grający muzykę na żywo, fotobudka i darmowy poczęstunek dla pierwszych 50 gości.

23.11.2023
10:33
Popeyes otwiera kolejny lokal. Tak, będą darmowe Chicken Sandwiche
REKLAMA

W poniedziałek 27 listopada warszawska słota zostanie pokonana dzięki nowoorleańskim rytmom i gorącemu klimatowi prosto z ulic Luizjany. Popeyes to sieć fast-food, która serwuje niepowtarzalny smak soczystego i chrupiącego kurczaka oraz zapach wyrazistych przypraw inspirowanych Luizjaną.

REKLAMA

Popeyes oferuje darmowe kanapki

Popeyes podaje, że w dniu otwarcia goście zjedzą m.in. kultową kanapkę Chicken Sandwich, niepowtarzalne w smaku frytki Cajun Fries, kawałki kurczaka, do wyboru Signature Chicken, Louisiana Wings czy Chicken Tenders a do tego słynne dipy: Mardi Gras, NOLA, Bold BBQ, Bayou Buffalo czy Blackened Ranch. Niemal wszystkie dania z kurczaka będą dostępne w wersji pikantnej i łagodnej.

Restauracja nie zapomniała również o przygotowaniu specjalnych niespodzianek dla swoich wielbicieli. Sieć przygotowała vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem kultowej kanapki Chicken Sandwich przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które w dniu otwarcia, jako pierwsze staną w kolejce przed restauracją Popeyes wewnątrz Galerii Młociny, która znajduje się na poziomie +2, w strefie Spotkania i Dania. Galeria Handlowa Młociny otwiera się o godz. 6.00 i od tej godziny będzie można czekać pod restauracją w miejscu oznaczonym pomarańczowym dywanem i borderami. Kolejne pięćdziesiąt osób stojących przed restauracją zje Chicken Sandwich za darmo.

Dla całego naszego zespołu każde otwarcie to niesamowite przeżycie. Nowa restauracja w Galerii Młociny to dla nas bardzo ważne miejsce na gastronomicznej mapie stolicy. Pojawimy się w tak bardzo oczekiwanym przez warszawiaków miejscu, od początku padały pytania o północno-zachodnią część miasta. Spełniamy zatem oczekiwania naszych wielbicieli i już 27 listopada pojawiamy się na Bielanach - mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE.

Aleksandrowicz dodaje, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, bo w tym roku czeka wszystkich jeszcze jedno otwarcie kolejnej restauracji Popeyes w Warszawie.

Więcej wiadomości o gastronomi:

Kurczakowe dania prosto z Luizjany

Jak zatem kurczakowy fast-food trafił do Polski? W Nowym Orleanie w stanie Luizjana w USA w 1972 r. powstała mała restauracja, lecz jej rosnąca popularność sprawiła, że obecnie na świecie znajduje się 3700 restauracji. Po ciepłym przyjęciu przez pierwsze państwa w Europie nadszedł czas otworzyć kolejny rozdział, tym razem w Polsce.

Pierwsza restauracja została otwarta w lipcu br. we Wrocławiu, gdzie zaczęto serwować dania z kurczaka w różnych wariantach. A co jest największym sekretem Popeyes? Marynata i mieszanka przypraw Louisiana Cajun, dostępne w łagodnej i pikantnej wersji. Oprócz kanapek i zestawów w ofercie można znaleźć dodatki typowe dla kuchni amerykańskiej.

REKLAMA

Popeyes jest spółką zależną Restaurant Brands International Inc. jednej z największych na świecie firm zajmujących się barami fast-food z około 30 tys. placówek w ponad 100 krajach. Markę Popeyes do Polski wprowadziła firma Rex Concepts.

Chętnych do zapoznania się z nowym miejscem na mapie Warszawy oraz szczegółami dotyczącymi otwarcia nowego lokalu, Popeyes zachęca do śledzenia mediów społecznościowych Facebook i Instagram.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA