REKLAMA
  1. bizblog
  2. Transport

Królewska karoca jako taksówka. Fani Royalsów oszaleją, będą wozić się jak szlachta

Londyńczycy z okazji koronacji króla Karola III będą mieli niezłą gratkę, bo FREE NOW zaoferowało swoim użytkownikom w Londynie darmową okazję skorzystania ze złotej królewskiej karocy jako… taksówki. Dla klientów w Polsce również przyszykowano specjalną ofertę.

05.05.2023
17:34
Królewska karoca jako taksówka. Fani Royalsów oszaleją, będą wozić się jak szlachta
REKLAMA

FREENOW, aplikacja mobilności miejskiej, jest dostępna w ponad 150 europejskich miastach, w tym w 25 w Polsce. Na co dzień swoim użytkownikom umożliwia zamówienie pojazdów prywatnych, a także wynajem e-rowerów i e-hulajnóg. Dodatkowo w Wielkiej Brytanii można skorzystać z kultowych taksówek Black Cabs, jednak nowa oferta to prawdziwa gratka dla fanów Royalsów.

REKLAMA

Kultowe taksówki Black Cabs i złota karoca

Anglicy mają niesamowitego fioła na punkcie rodziny królewskiej do tego stopnia, że kupują masę gadżetów z ich wizerunkiem. Natomiast teraz dodatkowo żyją niezwykłym wydarzeniem, jakim jest koronacja króla Karola III. A FREENOW jeszcze mocniej zawróci im w głowach, bo postanowiło poszerzyć ofertę swoich pojazdów o możliwość przejażdżki repliką królewskiej karocy.

Większość ludzi ma okazję być świadkiem koronacji tylko raz w życiu, więc chcieliśmy uczcić tę doniosłą okazję czymś wyjątkowym dla naszych użytkowników w Londynie – niezapomnianą przejażdżką złotą królewską karocą - informuje Mariusz Zabrocki, dyrektor zarządzający FREENOW w Wielkiej Brytanii

Darmowe przejazdy, ale z ograniczoną liczbą miejsc

Darmowy przejazd złotą karocą udostępniono dla użytkowników w Londynie i obejmuje on najważniejsze punkty, w tym Trafalgar Square, Buckingham Palace i National Gallery. Aby załapać się na to niezwykłe doświadczenie, trzeba niestety się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Dla użytkowników w Polsce przewoźnik również wprowadza promocje na pierwsze przejazdy w preferencyjnej cenie.

 class="wp-image-2124091"
Replika królewskiej złotej karocy (fot. materiały prasowe/FREENOW)
REKLAMA

FREENOW przygotowało coś także dla użytkowników w Polsce - z okazji koronacji Króla Karola III, udostępnia kod promocyjny “KAROCA” na pierwsze 3 przejazdy, każdy ze zniżką 10 zł. - dodaje Mariusz Zabrocki

Kod “KAROCA” przeznaczony jest dla nowych użytkowników FREENOW i obowiązuje tylko przy płatności przez aplikację.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA