REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Kredyty od Revoluta już w Polsce. Do 20 tys. zł w kilka kliknięć

W zestawie można dostać kartę kredytową z limitem 20 tys. zł i maksymalnie dwoma miesiącami na spłatę bez odsetek.

01.12.2020
15:41
Kredyty od Revoluta już w Polsce. Do 20 tys. zł w kilka kliknięć
REKLAMA

Polska jest pierwszym zagranicznym rynkiem, na który wchodzi litewski Revolut Bank. Po przeniesieniu do niego konta nasze środki będą objęte gwarancją bankową do wysokości 100 tys. euro. To jednak nie jedyna nowość, jaką przygotował brytyjski fintech.

REKLAMA

W aplikacji wyklikać można wniosek o kredyt. Maksymalnie sięgnie on 20 tys. zł, choć Revolut nie wyklucza, że w przyszłości zwiększy ten limit. Spłatę rozciągniemy maksymalnie na 60 miesięcy.

Cały proces włącznie z decyzją będzie miał miejsce online, a środki mają być dostępne w aplikacji od razu po przyznaniu kredytu.

Karta kredytowa: do 62 dni na spłatę.

Aplikacja chce przyciągnąć do siebie również użytkowników kart kredytowych. Okres bezodsetkowy będzie trwał maksymalnie do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. Jeśli więc kupimy coś 1 grudnia, to bez dodatkowych kosztów możemy pozostać aż do 31 stycznia.

Limit na karcie wynosił będzie 20 tys. zł, choć Revolut - znów - podkreśla, że w przyszłości może go podwyższyć.

Oferta kredytowa dla wybranych

REKLAMA

Po przejściu na ofertę bankową użytkownicy zobaczyć mają baner z informację o ofercie kredytowej. Mogą wyrazi swoje zainteresowanie, ale Revolut skontaktuje się już tylko z wybranymi klientami.

W przeszłości fintech wspominał również o ambicjach zaoferowania lokat. na razie stopy procentowe pozostają wciąż na rekordowo niskim poziomie, więc Revolut może nie być w stanie zaoferować nic ponad depozyty nieoprocentowane.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA