REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Cinkciarz.pl pochwalił się nowiutką superaplikacją

Fintech udostępnił właśnie superaplikację wielowalutową o nazwie Cinkciarz.pl, integrującą usługi oferowane w ramach kilku dotychczas funkcjonujących aplikacji.

16.11.2021
12:11
Cinkciarz.pl pochwalił się nowiutą ksuperaplikacją. Teraz wszystko załatwisz w jednym miejscu
REKLAMA

Superapka Cinkciarza umożliwia w jednym miejscu śledzenie kursów walut i kryptowalut, ich wymianę, wysyłanie przekazów pieniężnych, korzystanie z kart wielowalutowych oraz przyjmowanie płatności Blik.

REKLAMA

W tej chwili aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemem Android, ale jak zapewnia firma, na dniach pojawi się też wersja w App Store dla użytkowników iOS.

Superaplikacja zastąpi usługę Wymiana Walut

Do tej pory w użyciu było kilka apek firmowanych przez Cinkciarza, które odpowiadały za różne usługi. Całkowicie nową funkcją oferowaną przez superaplikację jest przyjmowanie płatności na smartfon JustGrab.

 class="wp-image-1600012"

Wszystkie usługi oferowane w aplikacji Cinkciarz.pl świadczą firmy należące do Conotoxia Holding – czytamy w informacji przesłanej do Bizblog.pl

Nowy produkt jest bezpośrednim następcą Wymiany Walut. I to właśnie tę usługę w ramach kolejnych aktualizacji zastąpi superaplikacja.

Cinkciarz.pl nowoczesny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze

REKLAMA

Cytowany w komunikacie Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl, przekonuje, że firma stale udoskonala produkty i usługi, tak aby były nie tylko nowoczesne i funkcjonalne, ale też łatwe w obsłudze.

Rozwijając się w tym kierunku realizujemy plan, aby osiągnąć czołową pozycję wśród pozabankowych dostawców usług wielowalutowych w Polsce, a w dalszej perspektywie również poza granicami kraju, gdzie działamy jako marka Conotoxia – zapowiada Tomasz Wartalski.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA