REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka rozdaje bony. Kup mydło, dostaniesz 20 zł na zakupy w niedzielę

Druga część najnowszej promocji Biedronki, rozpoczęła się w tym tygodniu. Tym razem dyskont rozdaje vouchery o wartości połowy pieniędzy wydanych na zakupy określonej wcześniej kategorii produktów. W zeszłym tygodniu głównie były to artykuły przemysłowe, w tym - owoce i kosmetyki

23.06.2020
17:27
Biedronka rozdaje bony. Kup mydło, dostaniesz 20 zł na zakupy w niedzielę
REKLAMA

Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy dokonanie zakupu z określonej przez sklep kategorii produktów i posiadanie karty Moja Biedronka.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę obchody 25-lecia dyskontu i wypowiedzi dyrektora działu zakupów firmy, wygląda na to, że to nieostatni tydzień przyznawania bonów promocyjnych. Nie wiadomo jednak, jakie artykuły będą premiowane w najbliższym czasie - o tym firma ma informować na bieżąco.

Drugi tydzień promocji zaczął się w poniedziałek i każdego dnia dotyczy innych artykułów oraz ma inny maksymalny próg cenowy.

22 czerwca bony dostawało się za kupienie owoców. Miały one wartość 50 proc. ich ceny - jednak maksymalnie 15 złotych. Następnego dnia są one już przyznawane za co innego - we wtorek, 23 czerwca kupony dostaną klienci kupujący minimum 4 kosmetyki lub 2 paczki pieluch marki Dada.

W ich przypadku vouchery będą warte maksymalnie 20 zł.

Drugi tydzień promocji

Bony można wykorzystać w niedzielę 28 czerwca na zakupy standardowych produktów.

Poniedziałkowe i wtorkowe promocje to element większej akcji zapowiedzianej w ubiegłym tygodniu przez Biedronkę. Cieszy nas, że już w tę sobotę klienci Biedronki tłumnie ruszyli na zakupy, by skorzystać z przygotowanej przez nas oferty na podstawowe produkty mięsne. Teraz czas na owoce i kosmetyki, a kolejne promocje będziemy przedstawiać na bieżąco w następnych dniach

– tłumaczy Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów Biedronki.

Bonami nie można będzie jednak płacić za alkohol, papierosy, produkty żywienia początkowego (mleko dla niemowląt) i doładowania kart.

Elektronika już była

Od 18 do 20 czerwca za zakup co najmniej dwóch towarów objętych promocją płaciło się połowę ceny.

W zeszłym tygodniu objęte promocją były głównie artykuły przemysłowe, m.in. sprzęt elektroniczny, narzędzia, akcesoria samochodowe oraz ogrodnicze, zabawki, sprzęt sportowy, a także kempingowy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA