REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Każdy by chciał prezent od Apple. Oto najbardziej pożądany produkt

Święta za pasem, a elektronika to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków pomysłów na prezent. Jak wynika z danych Google w Polsce, w ubiegłym roku w okresie przedświątecznym zainteresowanie tą kategorią produktów wzrosło aż o 66 proc.

20.12.2021
16:57
Każdy by chciał prezent od Apple. Oto najbardziej pożądany produkt
REKLAMA

Jeśli już zdecydujemy się na prezent z logo nadgryzionego jabłka, na co powinniśmy się zdecydować? Które produkty Apple są najpopularniejsze? Wśród najchętniej wybieranych produktów marki Apple w 2021 roku według danych iMad znalazły się w kolejności: iPhone, Mac i iPad. Z prognoz wynika, że triumfy święcić będzie natomiast iPhone 13.

REKLAMA

Jak wynika z danych iMad, iPhone, MacBook i iPad to ulubione produkty Polaków od Apple. Najczęściej kupowanym urządzeniem w iMad w 2021 roku był bezapelacyjnie iPhone 12 Pro w różnych wariantach, który zastąpił iPhone SE, najchętniej wybierany w 2020 roku.

Przed świętami najszybciej rosło zainteresowanie iPhonem 13, na który popyt zdecydowanie przewyższył w tym roku podaż. Sporo osób zdążyło z zakupem i wszystko wskazuje na to, że wśród produktów Apple pod choinką królować będzie właśnie iPhone 13.

Inny prezentowy pewniak od Apple to iPad. Idealny zarówno do szkoły, na wyjazd, jak i do pracy. Najnowsze modele umożliwiają podłączenie myszki, karty SD i pendrive’a. Działają jak komputer, a zajmują mniej miejsca i zdecydowanie mniej ważą, a ceny najprostszych modeli zaczynają się od 1599 zł.

Szukasz mniejszego prezentu dla osoby, która już ma iPhone? Idealnym dopełnieniem tego produktu jest kompatybilny z innym sprzętem firmy Apple Watch, którego ceny zaczynają się od 1299 zł.

Jeśli kogoś przeraża kwota, jaką należy wydać na najgorętszy model sezonu, jakim jest iPhone 13, a mimo wszystko chciałby podarować go bliskiej osobie, warto rozważyć nowość czyli najem urządzeń mobilnych.

W usłudze iMadRent można wynająć urządzenie Apple i używać je bez konieczności kupowania. W przypadku iPhone 13 koszt wynajmu zaczyna się od 159 zł miesięcznie, a iPad Pro od 149 zł miesięcznie. Po 12 miesiącach można wymienić urządzenie na nowe.

REKLAMA

Co z ewentualnymi uszkodzeniami i naprawami sprzętu Apple? Ile kosztują takie usługi?

Doprowadzimy MacBooka do pełnej sprawności po zalaniu, czy wymienimy zbity wyświetlacz iPhone. Wymiana wyświetlacza w iPhone 12 lub 13 to wydatek rzędu 1649 zł. Gdy uszkodzeniu ulegnie część smartfona, której nie da się wymienić, w przypadku naprawy autoryzowanej konieczna może być wymiana urządzenia na nowe, a to nieplanowany wydatek rzędu kilku tysięcy złotych

– mówi Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad w Polsce.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA