REKLAMA
  1. bizblog
  2. Obserwator Finansowy

Obserwator Finansowy: nasza cytowalność wzrosła o 37 proc.

Portal ekonomiczny NBP „Obserwator Finansowy” ponownie znalazł się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w kategorii „Media ekonomiczne i biznesowe”, wyprzedzając m.in. „Parkiet”. Wzrost cytowalności treści publikowanych na łamach serwisu wzrósł w kwietniu w odniesieniu do marca 2023 r. o 37 proc. 

02.06.2023
16:47
Obserwator Finansowy: nasza cytowalność wzrosła o 37 proc.
REKLAMA

Jak wynika z przeprowadzonego przez Instytut Monitorowania Mediów w kwietniu 2023 r. rankingu dotyczącego opiniotwórczych mediów wśród portali ekonomiczno-biznesowych „Obserwator Finansowy” awansował i znalazł się na czwartym miejscu.

REKLAMA
 class="wp-image-2156794"

„Obserwator Finansowy” to portal, w którego dorobku jest kilkadziesiąt tysięcy tekstów, stanowiących przekrój najważniejszych tematów gospodarczych i ekonomicznych w Polsce i na świecie. Od 13 lat dostarczamy przygotowywane na bieżąco rzetelne analizy, raporty, wywiady i dane ekonomiczne. Piszą dla nas autorytety w dziedzinie ekonomii, opiniotwórczy eksperci i specjaliści.

REKLAMA

Od grudnia 2021 roku, „Obserwator Finansowy” dostępny jest również w wersji drukowanej, zaś od lutego 2023 r. wydawany jest jako kwartalnik, który można nabyć w wybranych kioskach, salonach prasowych i stacjach paliw w całej Polsce.

Dziękujemy za zaufanie!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA