REKLAMA
  1. bizblog
  2. Podróże

Takiej pracy zdalnej nie znacie. Miliarder zaprasza na pokład

Richard Branson, ten sam który chce skomercjalizować loty w kosmos, próbuje wznieść pracę zdalną na wyższy poziom. Tym, którzy mają home office, oferuje rejs wycieczkowcem, podczas którego można i pracować, i zwiedzić południową Europę: Cannes, Civitavecchia Ibizę i Majorkę. Oczywiście za odpowiednią cenę.

03.05.2024
17:57
Takiej pracy zdalnej nie znacie. Miliarder zaprasza na pokład
REKLAMA

Wystarczy pracować w trybie home office i mieć sporo gotówki, by móc pracować i pływać po Morzu Śródziemnym. Zdalną pracę z wycieczkowca proponuje miliarder Richard Branson, twórca Virgin Group. W czasie miesięcznego rejsu pasażerowie zawiną do portów w Hiszpanii, Włoszech i we Francji.

REKLAMA

Praca z widokiem

Praca w domu nie oznacza już bycia przywiązanym do biurka lub domowego biura i jedzenia resztek na lunch – przekonywał Nirmal Saverimuttu, dyrektor generalny Virgin Voyages.

Jak wygląda taka podróż? W okresie od czerwca do września pasażerowie mogą wybrać się w czterotygodniowy rejs, podczas którego zwiedzą nadmorskie miasta, takie jak Cannes, Civitavecchia (Rzym), Ibiza, Palma de Mallorca, Ajaccio (Korsyka).

Skorzystają też z usługi konsjerża, który pomoże im zaplanować miesięczną przygodę. Niezależnie od tego, czy chodzi o rezerwację koreańskiego grilla na morzu, czy rezerwację jednodniowej wycieczki mającej na celu zwiedzanie malowniczego Cinque Terre wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – podaje Virgin Voyages.

Więcej o podróżach przeczytasz na Bizblog.pl:

Cena za dwie osoby w kabinie

REKLAMA

Ile kosztuje taka atrakcja? Karnet sezonowy Scarlet Summer obejmuje cztery następujące po sobie rejsy, a cena zaczyna się od 9990 dol. (ok. 40 tys. zł). Jest to natomiast stawka za dwie osoby. W cenie jest zakwaterowanie w klimatyzowanych kabinach z balkonem, a także pralnia, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata oraz posiłki (na pokładzie jest 20 restauracji). A internet? Oto jak przekonuje przewoźnik, nie trzeba się martwić, ten działa z prędkością 1,5 Gb/s.

Virgin Voyages to linia wycieczkowa przeznaczona wyłącznie dla dorosłych. Została założona przez Richarda Bransona w 2014 r. Każdy z jej statków może przewozić około 2700 pasażerów.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA