REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Już nie pójdziesz do Biedronki. Ruszają dostawy pod próg drzwi w kwadrans

Biedronka rusza w piątek z ekspresową dostawą zakupów realizowaną wspólnie z Glovo. Na razie w sześciu największych miastach Polski, ale to dopiero początek. Należąca do Jeronimo Martins Polska sieć dołącza do błyskawicznie rozwijającego się rynku q-commerce. W stolicy ekspresowa dostawa będzie dostępna w piątki i soboty aż do 2 w nocy. Można się domyślić, jakie towary będą wtedy zamawiane najczęściej.

14.10.2021
15:00
biedronka kaucja
REKLAMA

Zakupy z dostawą w 15 minut. Teraz to możliwe

– kusi największa sieć detaliczna w Polsce.
REKLAMA

Jak informuje sieć, od 15 października usługa ekspresowej dostawy BIEK oferowana wspólnie z Glovo będzie dostępna w sześciu największych miastach Polski w promieniu 2 km od mini-centrów dystrybucyjnych Biedronki: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi oraz Poznaniu.

Zasada działania nowej usługi jest dość prosta. Klienci Biedronki korzystający z aplikacji Glovo, którzy znajdą się w promieniu działania BIEK, będą mogli po zalogowaniu się zrobić ekspresowe zakupy. Dostawą zajmie się specjalna grupa kurierów Glovo pracujących wyłącznie na zlecenie sieci Biedronka.

Kurierzy muszą być w stanie dostarczyć zakupy w maksymalnie 15 minut od złożenia zamówienia, siedem dni w tygodniu od 8 do 23. W Warszawie w piątki i soboty zakupy będą dostarczane aż do 2 nocy. Imprezowicze będą zachwyceni. Standardowa oferta Biedronki i Glovo obejmuje zarówno piwa, wina, jak i mocne alkohole.

Biedronka zapewnia, że w każdym dark storze znajdzie się 1,2 tys. najpopularniejszych produktów z jej asortymentu. Maja to być produkty spożywcze, takie jak świeże owoce i warzywa, pieczywo, dania gotowe, przekąski, napoje, a także słodycze, lody i środki czystości.

Każdego z nas zaskoczyli kiedyś niespodziewani goście, brak kluczowego składnika podczas pieczenia ciasta lub pusta lodówka w niedzielny poranek. Teraz to już nie problem

– zachwala swoją usługę Biedronka.

Biedronka chwali się, że jest pierwszą ogólnopolską siecią sklepów, która wprowadziła ultraszybkie dostawy. Podkreśla, że w ten sposób dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się potrzeb zakupowych polskich rodzin.

REKLAMA

Sieć zaznacza, że nowa usługa jest uzupełnieniem standardowej usługi dostawy zakupów przez Glovo. Uruchomienie Biedronki Express pod nazwą BIEK nie zmienia zasad działania Sklepu Internetowego Biedronki w Glovo, który funkcjonuje od kwietnia ubiegłego roku we wszystkich stolicach polskich województw i innych dużych ośrodkach miejskich – podkreśla Biedronka.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA