REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

CD Projekt wybrał Adyen. Specjalnie na premierę „Cyberpunka 2077”

Platforma cyfrowej dystrybucji gier GOG.com, należąca do Grupy CD Projekt, wybrała Adyen na globalnego dostawcę płatności. Jest to międzynarodowa strona zajmująca się bezpiecznym przetwarzaniem transakcji finansowych.

30.09.2020
8:20
cd-projekt-kurs
REKLAMA

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą „Cyberpunka 2077”, GOG.com, należąca do CD Projekt platforma dystrybucji gier, wybrała Adyen na globalnego dostawcę płatności.

REKLAMA

Rozwiązania oferowane przez Adyen w niedalekiej przyszłości umożliwią integrację w jednym miejscu wszystkich popularnych metod płatności takich jak Blik, ApplePay, czy GooglePay.

GOG.com prowadzi sprzedaż i dystrybucję gier, m.in. stworzonych przez własne studia z Grupy CD Projekt. Jak zapewnia właściciel, jest to unikatowa platforma z autorsko wyselekcjonowaną ofertą ponad 4 tys. najlepszych produktów.

Dzięki Adyen zapłacisz za „Cyberpunka 2077”

Współpraca z Adyen i GOG.com rozpoczęła się z myślą o najgorętszym, czwartym kwartale roku, w którym zaplanowano serię promocji i wielkich premier. Aby zapewnić graczom szybkie i bezproblemowe zakupy, a jednocześnie bezpieczeństwo danych, GOG.com wykorzysta platformę płatności dostarczoną przez Adyen.

To dla nas ogromna radość, że tak popularna platforma jak GOG.com wybrała Adyen na globalnego partnera do obsługi płatności. Wierzymy, że przejście na naszą platformę sprzedaży jeszcze bardziej ułatwi proces zakupów gier, oferując lepsze doświadczenie i większe bezpieczeństwo jej użytkownikom

– powiedział Jakub Czerwinski, VP Sales CEE w spółce Adyen.

Adyen skonsoliduje płatności na GOG.com

Rozwiązania dostarczane przez Adyen ułatwią zarządzania finansami przedsiębiorstwa oraz pozwolą na lepsze dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

REKLAMA

W komunikacie przesłanym do redakcji czytamy, że dzięki konsolidacji ekosystemu płatności GOG zmniejszy obciążenie pracowników w zespołach finansów i wsparcia sprzedaży, co pozwoli im skupić się na zadaniach związanych z rozwojem firmy.

Jednolite doświadczenie klienta, bez względu na miejsce, z którego zamawia produkty przez naszą platformę, to podstawa funkcjonowania na tak konkurencyjnym rynku. Dlatego też dobieramy partnerów, którzy mają doświadczenie w skali globalnej i dzięki temu są w stanie płynnie zapewnić je także na naszej platformie

– powiedziała Urszula Jach-Jaki, członek zarządu GOG, odpowiedzialna za finanse.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA