Bezprawne opłaty za postój. Zarządca parkingów pod Biedronką i Aldim dostał karę od UOKiK-u
150 tys. zł kary za naruszenie zbiorowych interesy konsumentów od Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dostała spółka TD System, która zarządzała parkingami pod sklepami Biedronki i Aldiego. Klienci sklepów bardzo często niesłusznie dostawali kary za brak opłaty za parking, a firma nie chciała uznawać ich reklamacji. Od czasu pierwszej interwencji UOKiK-u z firmą TD System rozstał się Aldi, a Biedronka przejęła od niej odpowiadanie na reklamacje.

REKLAMA