REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Praca marzeń. Ponad 250 tys. zł pensji za pławienie się w luksusie

To jedna z tych ofert pracy, która wydaje się nierealna. Przeznaczona jest dla osób, które lubią podróżować, przebywać w najbardziej luksusowych hotelach, rozkoszować się jedzeniem i otaczać przedmiotami wysokiej jakości. Uszczypnij się, bo ta praca istnieje i prócz pławienia się w luksusie w ramach obowiązków służbowych na konto pracownika będzie wpływać pensja, o której można tylko pomarzyć - 50 tys. funtów rocznie. Brzmi kusząco?

25.03.2024
22:09
Praca marzeń. 250 tys. zł pensji za pławienie się w luksusie
REKLAMA

Brytyjska firma Velloy to prywatny klub podróżniczy dla elitarnej społeczności, ale wystarczy kupić kartę członkowską, by dołączyć do tego grona. Roczny dostęp kosztuje 235 funtów brytyjskich (czyli niecałe 1,2 tys. zł), ale można wykupić kartę nawet na jeden miesiąc za 30 funtów (ok. 150 zł), by poczuć odrobinę luksusu. Czego można się spodziewać? Wszystko tam jest "the best": polecane hotele i resorty w danym kraju lub mieście, najlepsze restauracje, najbardziej ekskluzywne wyspy oraz jachty, czy najpiękniejsze miejsca do zobaczenia na całym świecie. Każdy członek ma swojego dedykowanego konsjerża podróży, który dostosuje do potrzeb klienta wszelkie oczekiwania i życzenia. Doradcy z Velloy tworzą też mini rankingi - np. najbardziej luksusowych zegarków, a nawet najlepszych zajęć pilates w Londynie. Bycie członkiem tego klubu oznacza także dostęp do poufnych informacji o imprezach dla VIP-ów, pokazach, otwarciach, wydarzeniach kulturalnych. Ale ta karta to coś więcej, bo jak przekonuje firma, daje korzyści związane ze stylem życia, a nawet oferty pracy.

REKLAMA

A żeby podpowiadać swoim klientom, co faktycznie jest the best, ktoś to wszystko musi najpierw przetestować.

Praca szuka człowieka, który lubi luksus

Czy jesteś osobą, która rozkoszuje się jedzeniem, podróżami i wysokiej jakości rzeczami? Czy masz pasję do podróży, wyrafinowane podniebienie i dbałość o szczegóły? - w ten sposób zaczyna się opis oferty pracy w Velloy.

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedzieliście twierdząco, to możemy iść dalej.

Wyobraź sobie podróżowanie po świecie, pobyt w najbardziej luksusowych hotelach i jedzenie wykwintnej kuchni – a wszystko to przy jednoczesnym zarabianiu - kusi dalej oferta pracy.

A teraz zejdźmy na ziemię i zobaczmy, jakie jeszcze są oczekiwania od kandydatów.

Do zadań testera czy też recenzenta obsługi hotelowej w luksusowych ośrodkach należeć będą takie obowiązki jak: ocena efektywności świadczenia obsługi pokoju, analizowanie różnorodności i jakości produktów spożywczych oferowanych w różnych posiłkach, ocena zdolności usługi do zaspokojenia różnych potrzeb żywieniowych (od opcji bezglutenowych po posiłki wegetariańskie i wegańskie).

W ramach elastycznej umowy pracownik musi ocenić co najmniej cztery hotele miesięcznie. Do tego zobowiązany jest do fotografowania każdego ocenianego posiłku i dostarczenia kompleksowych opisów. Swoje recenzje ma przekazywać do zespołu ekspertów ds. podróży w Velloy. Do zadań należy także tworzenie poradników i dzielenie się trikami podczas podróży poprzez publikację treści na dedykowanym blogu i forach dla członków klubu.

W zamian firma oferuje pracownikowi wiele korzyści: 50 tys. funtów rocznego wynagrodzenia (ponad 251 tys. zł), podróże w pierwszej klasie do różnych miejsc na całym świecie, bezpłatne pobyty w luksusowych hotelach, pokrycie wszystkich wydatków na wyżywienie i napoje podczas każdej podróży służbowej, pokrycie innych wydatków związanych ze zwiedzaniem miejsca docelowego. Nawet można ze sobą zabrać osobę towarzyszącą, a firma również pokryje jej wydatki.

Więcej o benefitach przeczytasz na Bizblog.pl:

Nie możesz być wybredny, musisz wszystkiego spróbować

Aby wziąć udział w rekrutacji na tę pracę marzeń, należy mieć skończone 21 lat, mówić biegle w języku angielskim, posiadać ważny paszport, wykazać wyjątkowe umiejętności komunikacji i pisania, a także należy potrafić wykonywać zdjęcia wysokiej jakości.

Do składania aplikacji mogą zgłaszać się kandydaci o różnych wymaganiach dietetycznych i alergiach, prosimy jednak, aby nie byli wybredni, ponieważ będą musieli zapoznać się z różnorodną żywnością - zwraca uwagę firma.

REKLAMA

Jeśli interesuje was ta oferta, to termin składania wniosków upływa 9 maja. Wybrany kandydat ma rozpocząć pracę tuż po tej dacie.


REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA