REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Tankuj na Orlenie, kupuj tanie polisy w LINK4

LINK4 i Orlen Usługi Finansowe rozpoczynają wspólną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Tankujący na orlenowskich stacjach stacjach paliw otrzymane punkty w programie Vitay będą mogli przeznaczyć na zakup tanich polis.

23.07.2020
15:10
Tankuj na Orlenie, kupuj tanie polisy w LINK4
REKLAMA

Fot. Juozas Šalna/Flickr.com/CC BY 2.0

REKLAMA

Dzięki prostemu mechanizmowi wprowadzonemu w programie lojalnościowym Vitay, Orlen zapewnił klientom łatwy dostęp do usług oferowanych przez LINK4.

Współpraca oznacza korzyści dla obu firm i naszych kierowców

– zapewniają obie firmy.

OC, AutoCasco, NNW, Smart Casco, ale nie tylko

Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy programu Vitay, którzy kupią polisę w LINK4. Za każdą złotówkę przeznaczoną na ubezpieczenie pojazdu, kierowca otrzyma pięć punktów w programie lojalnościowym Orlenu.

W ofercie dostępne są zarówno polisy komunikacyjne OC, AutoCasco, NNW, Smart Casco, a także ubezpieczenia majątkowe i turystyczne.

Wspólne działania Link3 i Grupy Orlen są doskonałym przykładem dobrej współpracy spółek Skarbu Państwa, dzięki której budujemy przewagi na bardzo konkurencyjnych rynkach. Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów

– przekonuje Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

Jak działa Vitay?

Z oferty można skorzystać, wchodząc na stronę stronę Orlen Usługi Finansowe lub przez aplikację programu Vitay.

 class="wp-image-1206980"
Źródło: Materiały prasowe ORLEN

Za zakupy na stacjach Orlenu oraz partnerów klienci, którzy uczestniczą w programie lojalnościowym, są nagradzani punktami, które następnie mogą wymienić na produkty z szerokiego katalogu nagród, a od teraz kupić na przykład polisę komunikacyjną LINK4.

All risks w OC i kasa za hospitalizację w NNW

W kwietniu 2020 roku LINK4 rozszerzyło zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. W przypadku polis AC wprowadził zakres all risks, czyli odszkodowanie w wyniku wszelkich nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń, oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, polegające np. na przegryzieniu kabli przez gryzonie. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację, a uszczerbkiem na zdrowiu zastąpił dotychczasowy trwały uszczerbek, co zwiększa zakres ochrony.

REKLAMA

Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych u renomowanego partnera. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu Vitay. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób, sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię, musi pamiętać tylko o podaniu numeru karty Vitay

– dodaje Wojciech Korenkiewicz, członek zarządu Orlen Usługi Finansowe.

Program Vitay działa już 19 lat. Jest jednym z najstarszych programów lojalnościowych na polskim rynku. Pod koniec 2019 roku liczba jego uczestników przekorczyła 6 mln.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA