REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

„Jak tak, to Allegro!” Nowa reklama robi międzynarodowe zamieszanie

Allegro ogłaszając ewolucję komunikacyjną marki. Właśnie dziś ukazała się ich pierwsza kampania w nowej odsłonie „Jak tak, to Allegro” skupiająca uwagę na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie. A wszystko to ma pomóc w codziennych wyzwaniach i planach współczesnych konsumentów.

15.04.2024
17:32
„Jak tak, to Allegro!” Nowa reklama robi międzynarodowe zamieszanie
REKLAMA

Zakupy online są coraz bardziej powszechne i stają się nieodłączną częścią naszej codzienności. W odpowiedzi na te zmiany Allegro prezentuje nową międzynarodową strategię komunikacyjną, która kładzie nacisk na codzienne spełnianie różnorodnych potrzeb konsumentów poprzez szeroką selekcję produktów dostępnych na platformie.

REKLAMA

Rośnie zapotrzebowanie na spełnianiu nietypowych potrzeb konsumentów

Nowe podejście do komunikacji to nie tylko kolejny krok w rozwoju Allegro, ale także reakcja na rosnące zapotrzebowanie klientów na bardziej spersonalizowane doświadczenia zakupowe - mówi Wojciech Bogdan, Chief Marketing and FinTech Officer w Allegro.

Ekspert uważa, że to już pewne, że w sieci będzie kupowało się już tylko więcej, częściej, eksplorując kolejne kategorie, sięgając po nowości i zaspokajając potrzeby z każdej dziedziny.

Na tak rysującą się przyszłość udzielamy prostej odpowiedzi: Jak tak, to Allegro - dodaje Wojciech Bogdan.

„Jak tak, to Allegro” pokazuje, w jaki sposób platforma spełniania te typowe i nieco mniej potrzeby klientów. Nowa komunikacja ma być lekka i zabawna.

W dzisiejszych czasach chcemy i powinniśmy móc zrobić zakupy wszędzie: z domu, z autobusu czy z biura. Stawiamy zarówno na atrakcyjne ceny, jak i bogaty wybór produktów, wygodne formy dostawy i bezpieczeństwo transakcji - komentuje Karolina Sytnyk, Brand Management Expert w Allegro.

Karolina Sytnyk tłumaczy, że ich platforma działa w oparciu o te wartości tj. wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba – Allegro ma na nią odpowiedź.

Dzięki takiemu podejściu możemy oferować unikalne usługi dostosowane do różnych wymagań naszych konsumentów, takie jak Allegro Smart!, Gwarancja Najniższej Ceny czy atrakcyjne okazje w ramach Allegro Days - wyjaśnia ekspertka.

Więcej wiadomości na temat zakupów online można przeczytać poniżej:

Nowa kampania i strategia o międzynarodowym charakterze

Allegro podaje, że dziś ukazała się ich pierwsza kampania w nowej odsłonie.

REKLAMA

Przedstawia ona historię wielu różnych bohaterów w życiowych sytuacjach, w których z pomocą przychodzi im największy polski marketplace z bogatą ofertą produktów i dostępnych kategorii - informuje platforma.

Nowa strategia ma charakter międzynarodowy, co podkreśla istotną rolę Allegro w branży e-commerce w regionie. Strategię, koncept kreatywny oraz nadzór produkcyjny nad nową platformą komunikacji powierzono agencji DDB Warszawa. Spoty w reżyserii Kuby Michalczuka wyprodukował dom produkcyjny Moon Films. Za zakup mediów w Polsce odpowiada Starcom a na rynku czeskim PHD Media oraz Allegro. Kampanię wesprą różnorodne formaty TV, VOD, YouTube, display, outdoor, CLP, social media.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA