REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Econverse 2022. Przed nami trzy dni wielkiej startupowej energii na PGE Narodowym

Młodzi ludzie, którzy łączą swoją przyszłość z biznesem i mają głowy pełne pomysłów wezmą udział w Econverse 2022. 8-10 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Econverse 2022, czyli jedna z największych młodzieżowych konferencji startupowych w CEE, skierowana do osób w wieku 17-20 lat.

30.05.2022
6:37
Econverse 2022. Przed nami trzy dni wielkiej startupowej energii na PGE Narodowym
REKLAMA

Celem wydarzenia jest rozwój przedsiębiorczości wśród ponad setki uczestników, a także stworzenie przestrzeni do nawiązania znajomości z rówieśnikami oraz topowymi mentorami ze świata biznesu.

REKLAMA

To symulacja tworzenia biznesu dla młodych Polek i Polaków. Inspirujące wystąpienia, znakomici mentorzy z ogromnym doświadczeniem, gotowi do wprowadzenia Was w świat startupów. To również pełne energii miejsce spotkania - PGE Narodowy. Przede wszystkim to również szansa na zawarcie nowych przyjaźni, a także - kto wie - stworzenie ambitnych projektów przy wsparciu gwiazd biznesu

- zapowiadają organizatorzy.

Uczestnicy wypracują rozwiązania problemów w 10 sektorach, takich jak klimat, edukacja oraz AI,, aby uczynić świat bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym miejscem. Jednym z sektorów będzie także #startups4ukraine, gdzie uczestnicy zajmą się min. akomodacją społeczną i pomocą szkolną.

Za pomocą autorskiego narzędzia Econtest, uczestnicy zostaną dobrani w pięcioosobowe zespoły z podziałem na role: Strateg, Komunikator, Sprzedawca, Analityk oraz Menedżer. Grywalizacja pomiędzy zespołami, a także osobami pełniącymi poszczególne role dopełni sportowy charakter zawodów.

Najlepsi podzielą się pulą nagród o wartości 20 tys. zł. Ponadto otrzymają wsparcie w dalszym rozwoju stworzonych projektów.

Nie zabraknie dyskusji. Goście będą rozmawiać na ważne dla młodych ludzi tematy:

  • “Jak Web3.0 zmieni świat?” 08.03. Paneliści: Adam Zaorski, Rahim Blak, Mateusz Mach.
  • “Women Empowerment w Biznesie” 09.03. Panelistki: Anna Korzeniewska, Zofia Kierner, Olga Sobieraj, Unjaded Jade.
  • “Rola startupów w pomocy Ukrainie” 10.03. Paneliści: Anna Rulkiewicz, Jacek Siadkowski, Zbigniew Jagiełło, Jarosław Królewski.

Od wielu lat wspieram przedsiębiorczość w Polsce, szczególnie zaangażowana jestem w rozwój i wsparcie Przedsiębiorczych Kobiet. Sama zaczynałam od założenia własnej agencji promocyjnej na 3 roku studiów SGH, zarządzałam międzynarodową Agencją Marketingową Ogilvy w Polsce. Obecnie jestem niezależnym Konsultantem Marketingowym i Biznesowym pracującym dla Korporacji i Startupów oraz Certyfikowanym Biznesowym Mentorem i Coachem oraz wykładowcą MBA.

- mówi Olga Sobieraj.

Dodatkowo, podczas Econverse swoje stoiska i przedstawicieli wystawią zarówno renomowane firmy jak Google 4 Startups i Lime, ale też start-upy, jak na przykład Packhelp i Netguru.

W Jury zasiądzie, między innymi Andrzej Klesyk (Cornerstone Partners), Michał
Kramarz (Google4S), Olga Sobieraj (Anioł Biznesu Roku 2021) oraz Greg Albrecht (Podcast).

REKLAMA

Econverse tworzy Fundacja Econverse, zrzeszająca studentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, takich jak Oxford, LSE, NYU, czy SGH.

Udział w Econverse jest darmowy, a koszty związane z udziałem pokrywane przez partnerów imprezy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA