REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Praca w Biedronce. 8 tys. zł na dzień dobry. Nie musisz mieć doświadczenia

Biedronka od lat rekrutuje absolwentów i studentów na kluczowe stanowiska w firmie. Program menedżerski Management Traine to 2-letnia, specjalnie przygotowana ścieżka rozwoju, która pozwala zarobić na dzień dobry 8 tys. zł brutto. Właśnie ruszyła rekrutacja do jego 28. edycji. Tym razem kandydaci mają szansę dołączyć do 5 kluczowych obszarów u lidera branży retail.

21.02.2024
14:01
biedronka home
REKLAMA

Management Trainee Biedronki to dwuletni program skierowany do absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, oferujący przyspieszoną ścieżkę kariery u największego pracodawcy w Polsce.

REKLAMA

Biedronka rekrutuje na kluczowe stanowiska

W tegorocznej rekrutacji, która właśnie wystartowała, Biedronka poszukuje kandydatów na stanowiska w logistyce, łańcuchu dostaw, finansach, zakupach, czy dziale operacyjnym. Uczestnicy programu Management Trainee Programme już od czerwca zostaną zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, otrzymają też na start wynagrodzenie w wysokości 8 tys. zł brutto miesięcznie oraz atrakcyjny pakiet benefitów finansowych i pozapłacowych, w tym prywatną opiekę medyczną, czy dofinansowanie karty Multisport. 

Ponad 70 proc. młodych pracowników deklaruje, że to możliwość uczenia się i rozwoju jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru pracodawcy (Deloitte Global Millennial Survey). Nic dziwnego, bo w złożonym i coraz bardziej cyfrowym świecie jedyną stałą jest zmiana. Dlatego naszą ambicją jest, aby Management Trainee Programme był najlepszą z możliwych propozycji rozpoczęcia kariery dla młodego człowieka - mówi Małgorzata Konopka, menedżer ds. szkoleń w Biedronce.

Jak zapewnia, ten program to pracowników HR okazja, aby nie tylko zrozumieć młodsze pokolenie, ale także dostosować się do jego oczekiwań i potrzeb.

Więcej o rynku pracy można przeczytać poniżej:

Kto ma szansę na podjęcie pracy?

Biedronka poszukuje osób aktywnych, otwartych na rozwój i pracę w zespole. Ponadto, kandydaci muszą komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim oraz być dyspozycyjni od początku czerwca br.

Dużym plusem dla kandydata będzie udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej, np. Erasmus, czy zaangażowanie w działalność organizacji studenckiej. Kluczowym etapem Management Trainee Programme, który pozwala poznać biznes Biedronki od podszewki, jest praca w jednym ze sklepów sieci Biedronka. W związku, z czym od kandydatów wymagana jest elastyczność w podejściu do zmiany miejsca zamieszkania na kilka miesięcy - podaje dyskonter.

Biedronka informuje, że zatrudnia obecnie ponad 80 tys. osób w sklepach, magazynach oraz biurach w całej Polsce. Skala firmy, wiedza oraz doświadczenie pracowników, którzy będą bezpośrednio współpracować z uczestnikami programu, dają wyjątkową szansę zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju, których nie znajdą nigdzie indziej.

REKLAMA

Absolwenci Management Trainee Programme statystycznie szybciej awansują na wyższe stanowiska kierownicze w Biedronce. Aż 15 proc. starszych menedżerów zatrudnionych w Biedronce to absolwenci programu menedżerskiego. Obszary, w których najczęściej pracują to: finanse, logistyka, marketing, zakupy, kontrola jakości oraz HR. - zapewnia sieć sklepów.

Kandydaci mogą aplikować do Management Trainee Programme za pośrednictwem strony internetowej www.pracawbiedronce.pl. Aplikacje będą zbierane do końca maja br.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA