REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Allegro Lokalnie ogłasza wakacyjną promocję. Sprzedaj, zgarnij zniżki, pomóż dzieciom

Wakacje w pełni, ruszyliśmy na poszukiwania sprzętu turystycznego, a Allegro Lokalnie postanowiło nam pomóc. Nam i dzieciom w potrzebie.

15.07.2021
18:02
Allegro Lokalnie ogłasza wakacyjną promocję. Sprzedaj, zgarnij zniżkę, pomóż dzieciom
REKLAMA

Allegro Lokalnie przeanalizowało najczęściej wyszukiwane frazy w ostatnich tygodniach i okazało się, że już w połowie czerwca Polacy rozpoczęli poszukiwania akcesoriów turystycznych – namiotów, plecaków i materaców. Popularnością cieszą się również hulajnogi, rowery i rolki, a także pontony, kajaki i dmuchane materace.

REKLAMA

Praktyczne przygotowania i gromadzenie sprzętu to już tylko jeden krok, który dzieli nas od wakacyjnych wyjazdów

uznało Allegro Lokalnie i ogłosiło wakacyjną promocję.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji Allego Lokalnie?

Trzeba wystawić przedmioty, których już nie używamy i odebrać 15-proc. zniżkę na przejazdy FlixBusem, obowiązującą na trasach międzynarodowych i krajowych. Siatka przewoźnika obejmuje 400 tys. połączeń do 2500 miejsc w 35 krajach Europy. Najdłuższa linia obsługiwana przez FlixBus Polska liczy 1925 km i łączy Medykę i Rotterdam. Najkrótsza ma 142 km i łączy Szczecin z Berlinem.

Promocja trwa od 11 do 19 lipca, a każdy sprzedający może otrzymać dwa kody zniżkowe. Dodatkowo każdy, kto wystawi przedmioty w kategorii Sport i Turystyka na Allegro Lokalnie, otrzyma 5 Monet, uprawniających do zakupów na Allegro ze zniżką.

Pomóż dzieciom wyjechać na kolonie

REKLAMA

W ramach wakacyjnej promocji Fundacja Muszkieterów, partner akcji, utworzyła zbiórkę na projekt pt. Wakacje z Muszkieterami. Fundusze zbierane są na zorganizowanie kolonii dla dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną i rodzinną nie mają możliwości wyjazdu.

Na dzieci czeka między innymi trening szermierki przeprowadzony przez profesjonalnych sportowców, wycieczki krajoznawcze, warsztaty artystyczne, wyjścia na basen i do parku linowego, ognisko i wiele, wiele innych atrakcji!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA