REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

40 tys. zł za tydzień pracy na bezludnej wyspie. Piszesz się?

Opera rekrutuje prawdopodobnie na najbardziej nietypową pracę na świecie i w dodatku w najbardziej nietypowym miejscu, jakim jest bezludna wyspa wulkaniczna u wybrzeży Islandii. A kogo poszukuje twórca norweskiej przeglądarki? Poszukują chętnego, który będzie surfował po internecie za 10 tys. dol. (ponad 40 tys. zł). Można zabrać też osobę towarzyszącą i to za całkowitą darmoszkę.

25.01.2024
18:11
Oferują 40 tys. zł za tydzień pracy na bezludnej wyspie. Piszesz się?
REKLAMA

Skandynawowie praktykują hygge - sposób życia promujący wygodę, przytulność oraz błogostan, zarówno ze sobą, jak i z innymi. Opera przełożyła tę filozofię na interakcje z kartami przeglądarki, a wszystko dzięki inspiracji, jaką firma czerpie od swojego Guru Tabfulness.

REKLAMA

Potrzebna osoba na zastępstwo. Guru musi iść na urlop

Islandczyk Valgardur Hlöðversson, obecny Guru, spędził siedem lat na bezludnej wyspie wulkanicznej u wybrzeży Islandii, podczas codziennej medytacji zastanawiał się, jak przełożyć filozofię hygge na przeglądanie internetu.

Hlöðversson regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami z zespołami Opery w Oslo, we Wrocławiu i w Szwecji. Teraz na czas urlopu Hlöðverssona dlatego Opera szuka jego następcy.

Więcej wiadomości z rynku pracy można przeczytać poniżej:

Co zrobić, żeby dostać pracę marzeń?

Rekrutacja potrwa do 25 lutego br. i odbywa się poprzez specjalną stronę internetową. Kandydat lub kandydatka powinni znać biegle język angielski. Osoba, która wygra, otrzyma 10 tys. dol. amerykańskich, to jest ok. 40 tys. zł za tydzień przeglądania Internetu na Bjarnarey – małej wyspie o powierzchni 0,32 km kw. należącej do archipelagu Vestmannaeyjar na południu Islandii.

REKLAMA

Możliwe jest także zabranie ze sobą osoby towarzyszącej, ponieważ Opera zapewnia przelot do Reykjavíku oraz transport na wyspę dla dwóch osób. Firma gwarantuje także wyżywienie oraz utrzymanie na miejscu, jak i zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy.

Stale potrzebujemy inspiracji i to ty możesz zostać naszym następnym guru. Jeśli odpowiada ci dieta bazująca na chrupkim pieczywie i oleju rybnym, lubisz, jak zimny wiatr wieje ci w twarz, a towarzystwo samych owiec nie będzie problemem, a wszystko w trakcie surfowania po sieci. Aplikuj już dziś! – mówi Joanna Czajka, Product Director w Operze, szefująca zespołowi, która stale szuka inspiracji u Guru.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA