REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Nowa gratka dla klientów Empiku. Wjeżdżają dodatkowe bonusy

Empik wyszedł do klientów z nową promocją. Empik Premium, bo to o niej mowa, to usługa subskrypcyjna z pakietem benefitów, dzięki którym stali klienci oszczędzają na zakupach średnio ponad 500 zł.

30.04.2024
22:01
zakaz-handlu-w-niedziele-empik
REKLAMA

Według Empiku różnorodność programów lojalnościowych i subskrypcyjnych jest duża, ale większość z nich wiąże się z ofertami punktowymi, np. jednorazowymi kodami rabatowymi czy mocno ograniczonymi czasowo promocjami. Można też szukać jednak takich rozwiązań, które dają korzyści szyte na miarę i więcej elastyczności.

REKLAMA

Z Empik Premium Free korzysta prawie 10 mln Polaków

Przykładem jest usługa Empik Premium, która jako jedyna oferuje szeroki pakiet benefitów dostępnych w wielu kanałach: stacjonarnie, mobilnie, online i dodatkowo u Partnerów. Korzysta z niej oraz jej darmowej wersji Empik Premium Free już prawie 10 mln Polaków, a tylko w ciągu ostatniego roku ich grono powiększyło się o 1 mln subskrybentów - podaje Empik.

Sieć sklepów podaje, że od startu programu oszczędzili łącznie 610 mln zł, w tym ponad 85 mln zł dzięki darmowej dostawie zamówień online. Średnio w kieszeni każdego aktywnego użytkownika Empik Premium, który jest od początku w programie, zostało aż 506 zł. Rekordzista może pochwalić się oszczędnością w wysokości blisko 80 tys. zł.

Dzięki 15 proc. zniżce na zakupy w salonach i dostawie za 0 zł koszt subskrypcji Empik Premium zwraca się po kilku transakcjach średnio po 60 dniach od aktywacji usługi, a w przypadku większych zakupów nawet od razu. A o tym, że benefity realnie się opłacają, świadczy fakt, że użytkownicy Empik Premium robią zakupy nawet 4 razy częściej niż inni klienci - zapewnia Empik.

Więcej na temat zakupów można przeczytać poniżej:

Jakie bonusy czekają subskrybentów w Empik Premium?

Subskrypcja Empik Premium to propozycja dla wszystkich, którzy stawiają na różnorodne doświadczenia, realizację swoich pasji i marzeń, które chcą łączyć z oszczędzaniem. I tak np.:

REKLAMA
  • Czytelnicy książek zyskują zniżkę 40 proc. na drugą tańszą książkę w salonie, ale także mogą skorzystać z ponad 15 000 e-booków i audiobooków dostępnych w aplikacji Empik Go, gdzie od początku programu przesłuchali łącznie ponad 24 mln godz. audiobooków i przeczytali w sumie ponad 225 tys. stron darmowych e-booków.
  • Amatorzy dobrej kawy z Empik Premium mają stałą zniżkę 30 proc. na dowolną kawę lub herbatę w Costa Coffee.
  • Filmożercom, którzy lubią być na bieżąco z repertuarem kinowym, przydaje się rabat 20 proc. na bilety do Multikina, który do końca kwietnia sięga aż 25 proc. Ten benefit aktywny jest od kilku miesięcy i już cieszy się ogromną popularnością - w okresie od maja do stycznia użytkownicy kupili prawie 175 tys. tańszych biletów.
  • W Empik Premium także ci, którzy uwielbiają uwieczniać wspomnienia na dłużej, a od cyfrowych zdjęć w plikach na komputerze wolą te wywołane w albumie, znajdą ofertę dla siebie. Nowi użytkownicy subskrypcji otrzymują w Empik Foto 60 odbitek za zaledwie 1 zł, na stałe 35 proc. zniżki na cały asortyment. Jednak niezależnie od zainteresowań i stylu życia, wszyscy uczestnicy Empik Premium cieszą się stałą zniżką 15 proc. w salonach oraz do 20 proc. na Empik.com, gdzie mogą wybierać spośród tysięcy produktów w ponad 20 kategoriach.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba mieć aktywną usługą Empik Premium.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA