REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Na majówkę jak znalazł! Pięć najbardziej przydatnych funkcji w apce

Majówka to dla wielu Polaków okazja do wypoczynku i zaplanowania wyjazdów. Jednak są tacy, co pozostaną w domu i będą korzystać z miejskich atrakcji. Nie ważne, jaką formę spędzania wolnego czasu się wybierze, bo mPay przygotowało coś dla wszystkich użytkowników aplikacji. Są to przydatne funkcjonalności, dzięki którym w łatwy i szybki sposób będzie można zaplanować czas wolny w mieście, podróż lub wydatki.

26.04.2024
22:01
Na majówkę jak znalazł! Pięć najbardziej przydatnych funkcji w apce
REKLAMA

mPay przedstawia ranking pięciu najbardziej przydatnych funkcji w ramach jednej aplikacji, z których warto skorzystać podczas majówki.

REKLAMA

Mobilny planner podróży i porównywarka ubezpieczeń

Jak podaje platforma mobilny planner podróży to must have każdego początkującego i doświadczonego podróżnika!

Dzięki tej funkcji oraz automatycznej lokalizacji użytkownicy aplikacji mogą korzystać z wizualizacji mapy uwzględniającej optymalną trasę podróży, bez względu na środek transportu, a także z udogodnieniem w postaci głosowej nawigacji - podaje mPay.

Podróżującym niestraszne będzie planowanie podróży komunikacją miejską, ponieważ funkcja ta pozwala na dostęp do aktualnego rozkładu jazdy, zgodnie z danymi GPS pojazdów komunikacji miejskiej. Dzięki temu użytkownik otrzymuje precyzyjne wskazówki dotyczące czasu przejazdu oraz godziny dotarcia w wyznaczone miejsce.

Z informacji udostępnionych przez platformę dowiadujemy się, że w ramach wybranych aplikacji finansowych użytkownicy mogą skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, która pozwoli im wybrać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę z zakresu ubezpieczenia pojazdu lub podróży. Jak to działa w praktyce?

Należy wypełnić prosty formularz, porównać oferty ubezpieczeń i zdecydować się na wybrane ubezpieczenie turystyczne z poziomu aplikacji. W podobnie prosty i szybki sposób można wykupić ubezpieczenie na samochód lub motocykl. Dostępna jest szeroka gama ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC i NW oraz pakiety Assistance. Wystarczy zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego - tłumaczy mPay.

Więcej wiadomości na temat mPay można przeczytać poniżej:

Usługi finansowe, dostęp do kultury oraz wygodne płatności

Wiodące aplikacje finansowe mają w swojej ofercie dostępne od ręki dopasowane do użytkowników rozwiązania finansowe m.in. szybkie pożyczki bez wychodzenia z domu.

Platforma uważa, że to idealne rozwiązanie także na ostatnią chwilę na nieplanowane wydatki, w tym właśnie te związane z podróżami.

Od dodatkowej, potrzebnej gotówki użytkowników dzieli tylko kilka prostych kroków. Wystarczy ustalić kwotę oraz okres spłaty, wypełnić krótki formularz i zatwierdzić wniosek. Pieniądze będą dostępne w ciągu kilkunastu minut - wskazują mPay.

Eksperci informują, że w czasie podróży mieć wszystko w jednej aplikacji to wygoda, bez potrzeby szukania automatów z biletami czy parkometrów. Bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności. Nie trzeba drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń, a akceptacja płatności oznacza skasowanie biletu.

Podobnie jest w kwestii parkowania, jeśli zdecydujecie się na podróż autem. Zakup potrwa kilka sekund, a opłaty można dokonać, zostając w samochodzie. W swojej aplikacji wybierz miasto, strefę i metodę rozliczenia, kliknij Rozpocznij parkowanie. Parkowanie na różne sposoby: bez limitu, na czas, na kwotę - twierdzi mPay.

REKLAMA

Aplikacja umożliwia również zakup bilet wstępu do parków narodowych lub zoo.

To świetna opcja dla wszystkich tych, którzy zamierzają spędzić majówkę w mieście. To także ogromny plus, kiedy nie chcecie tracić czasu przeznaczonego na zwiedzanie, a przy kasie jest długa kolejka. Jeśli planujecie wieczór z dobrym filmem lub serialem, to w waszej aplikacji finansowej w łatwy i prosty sposób wykupicie także dostęp do popularnych serwisów streamingowych - podsumowuje mPay.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA