REKLAMA
  1. bizblog
  2. Energetyka

Czesi obiecują Polakom: montaż pompy ciepła w 30 dni albo 50 proc. rabatu

Wysoki popyt na alternatywne metody ogrzewania trwa w najlepsze. Jednak firmy montujące nie są w stanie tak szybko montować, jak oczekiwaliby tego klienci. Ale jest jedna czeska firma, działająca na polskim rynku, która obiecuje wykonać szybki montaż. Woltair, bo o niej mowa ogłasza promocję 30/50 i zobowiązuje się, że jeśli przez 30 dni roboczych od podpisania umowy nie zamontuje klientowi pompy ciepła, ten będzie mógł skorzystać z dużego rabatu.

30.09.2023
21:52
pompy-ciepla-gaz-ziemny-domy-jednorodzinne
REKLAMA

Pompy ciepła to hit w Polsce, zainteresowanie utrzymuje się na wysokim poziomie. To powoduje, że wielu klientów ma obawy związane z czasem oczekiwania na montaż urządzenia. Wynika to m.in. z niedoboru wykwalifikowanych instalatorów. Szacuje się, że w Polsce brakuje nawet kilkudziesięciu tysięcy takich specjalistów. To dlatego w niektórych regionach Polski trzeba czekać kilka miesięcy na zamontowania urządzenia.

REKLAMA

Montaż popy ciepła możliwy jeszcze w tym roku

Woltair wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć większe poczucie bezpieczeństwa i transparentności. Nowa oferta jest przeznaczona dla odbiorców indywidualnych. Firma deklaruje, że jest w stanie zrealizować ich zamówienia jeszcze w tym roku.

Osoba zainteresowana montażem pompy ciepła kontaktuje się z firmą. Jej doradca robi dokładny audyt budynku i na tej podstawie dobiera odpowiednie urządzenie. Jeśli tylko dany model jest dostępny w magazynie firmy, to pompa będzie objęta promocją. Woltair posiada na stanie ponad 400 sztuk pomp od wiodących marek, takich jak LG, Grundig, Viessmann, Daikin czy Kołton.

Więcej o pompach ciepła

Zgodnie z obowiązującą ofertą, firma ma 30 dni roboczych na montaż pompy od daty gotowości klienta. Za taką uznaje się wykonanie przez klienta prac będących w jego zakresie, przykładowo może to być doprowadzenie 3-fazowego zasilania do kotłowni. Jeśli Woltair nie zamontuje pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, klient otrzymuje 50 proc. rabat na całe zamówienie.

Osobom, które decydują się na montaż pompy ciepła, Woltair oferuje pełną transparentność oraz poczucie bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do innych firm klienci opłacają zaliczkę w wysokości 50 proc. wartości całej umowy. Jeśli z jakichś powodów nie zdążymy zamontować pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, to klient otrzymuje rabat na drugie 50 proc. wartości zamówienia. Co warto podkreślić, w naszej ofercie mamy 12 wiodących producentów pomp, co sprawia, że każdy otrzymuje urządzenie odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb – mówi Michał Borek, Country Manager w Woltair Polska.

Kompleksowa obsługa ekologicznej inwestycji

Woltair to czeski startup, który jest obecny także w Polsce, Niemczech i we Włoszech. Firma rozwija platformę, która skupia osoby zainteresowane rozwojem zielonych technologii. Swoich klientów kompleksowo prowadzi przez cały proces inwestycji w OZE, począwszy od analizy zapotrzebowania na ciepło i energię, poprzez dobór instalacji aż po sam montaż.

REKLAMA

Platforma Woltair łączy klientów z technikami, dzięki czemu odbiorca końcowy może w jednym miejscu wygodnie nadzorować cały proces swojej ekologicznej inwestycji.

Na początku października w Polsce zacznie działać Akademia Woltair. Dzięki temu projektowi firma zyska jeszcze większą ilość wykwalifikowanych instalatorów, którzy będą mogli wykonywać prace montażowe. Wkrótce firma zaprezentuje także na polskim rynku własną pompę ciepła WLTR - zapowiada Woltair.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA