REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Megapromocja w Lidlu. Robot Monsieur Cuisine Smart tańszy o 500 zł

Na sklepowe półki Lidla ponownie wjechał wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart. I do tego jest jeszcze w promocji - aż o 500 zł taniej mogą go zakupić klienci dyskontu posiadający aplikację Lidl Plus.

12.09.2023
13:41
lidl-polska-najtanszy sklep w PL
REKLAMA

Monsieur Cuisine Smart, który w normalnej cenie kosztuje 2499 zł, można obecnie nabyć w Lidlu za 1999 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie lidlowskiej aplikacji. Trzeba się jednak pospieszyć, bo oferta będzie ważna jeszcze tylko do jutra, 13 września, i to jedynie w sklepach stacjonarnych należących do niemieckiej sieci.

REKLAMA

Robot kuchenny o wielu funkcjach

Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart 1200 W posiada aż 15 praktycznych funkcji ułatwiających codzienne gotowanie. Urządzenie zapewnia m.in.:

  • gotowanie na parze,
  • siekanie,
  • mielenie,
  • miksowanie,
  • zagniatanie,
  • smażenie,
  • gotowanie sous vide.

Lidl uważa, że tak szeroka gama programów sprawia, że Silvercrest Monsieur Cuisine Smart może być wykorzystywany do przygotowywania dań warzywnych bądź mięsnych, ryb, zup, makaronów, dżemów, smoothie, sosów lub dipów czy wypieków. Duża moc urządzenia pozwala na przerobienie podwójnej ilości ciasta, nawet do 1 kg. Dodatkowo 10-stopniowa regulacja prędkości z dodatkową funkcją turbo pozwala na pełną dowolność w przygotowywaniu smakołyków.

W urządzeniu wykorzystano liczne rozwiązania, które mają uprościć jego obsługę: są to np. odpowiednio wyprofilowany uchwyt do misy robota czy ośmiocalowy wyświetlacz dotykowy z wysoką rozdzielczością oraz szybkim czasem reakcji. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję Wi-Fi, co umożliwia m.in. aktualizację przepisów kulinarnych - podaje Lidl Polska.

Więcej o promocjach i dyskontach przeczytasz na Spider's Web:

Strona i aplikacja z przepisami oraz dodatkowe akcesoria

Lidl przypomina również, że na stronie fr.monsieur-cuisine.com oraz w aplikacji dla użytkowników modelu MC Smart znajduje się bezpłatna baza z aż 855 przepisami w języku polskim, a ich liczba wciąż rośnie.

REKLAMA

Aplikacja mobilna Monsieur Cuisine Smart umożliwia również dzielenie się przepisami z innymi użytkownikami, ocenianie przepisów czy robienie notatek. Co ciekawe, aplikacja może przeliczyć ilość składników do dań na cały tydzień, co pozwoli zaplanować tygodniowe zakupy - podaje biuro prasowe Lidl Polska.

W sklepach sieci Lidl Polska klienci znajdą również dodatkowe akcesoria, które poszerzają funkcjonalność robota, zapewniając jeszcze większą radość z gotowania. Są to m.in.: przystawka sokownika parowego czy nasadka tnąca z tarczą ze stali nierdzewnej.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA