REKLAMA
  1. bizblog
  2. Społeczeństwo

Dzieci z domu dziecka z prezentami od Mikołaja. Wspiera je apka do nagrywania rozmów

Tradycyjnie w okresie Bożego Narodzenia nasze myśli biegną do tych, którym w życiu wiedzie się trudniej. Staramy się wówczas podzielić radością i pamiętamy, by Mikołaj obdarował wszystkich. W tym czasie także firmy przygotowują akcje, z których dochód przeznaczony jest na szczytne cele.

10.12.2021
12:58
Dzieci z domu dziecka z prezentami od Mikołaja. Wspiera je aplikacja do nagrywania rozmów na androida
REKLAMA

Zespół FastTony postanowił w tym roku dzielić się magią świąt i sprawić by na dziecięcych buziach pojawił się uśmiech. 50 proc. przychodu z grudniowej promocji narzędzia CallApp przeznaczają na wsparcie Domu Dziecka.

REKLAMA

CallApp to aplikacja do nagrywania rozmów na Android. Jeśli prowadzisz biznes z pewnością nieraz spotkałeś się z klientem, który podważał wasze ustalenia z rozmowy telefonicznej lub był niezadowolony z obsługi przez twojego pracownika. Albo zdarzyło ci się, że po prostu zapomniałeś, co ustaliłeś w czasie rozmowy przez telefon.

W każdej z tych sytuacji wystarczyłoby po prostu nagranie rozmowy. Takie, do którego możesz wrócić w dowolnym momencie, odsłuchać i zyskać 100 proc. pewności. Technologiczny startup FastTony stworzył rozwiązanie CallApp, dzięki któremu nagrywasz rozmowy na telefonach z systemem Android.

REKLAMA

Aplikacja umożliwia nagrywanie, ale ma też kilka innych funkcjonalności. Automatycznie wysyłany SMS po zakończonej rozmowie, automatyczny SMS follow-up, masowa kampania SMS - to pod kątem budowania relacji z klientami.

Aplikacja ma też inne rozwiązania, np. połączenia będą automatycznie odrzucane, tak jak to robi iPhone, z tą różnicą, że dzwoniący automatycznie dostanie SMS z informacją kiedy będziesz dostępny i prośbą o kontakt we wskazanym czasie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA