REKLAMA
 1. bizblog
 2. Energetyka

Sklep PGG rzucił w promocji 230 ton węgla. Uważaj, jest haczyk

Kilka dni temu zakończyła się w sklepie PGG promocja „Black Weeks”, a klienci mogą cieszyć się już z kolejnej. Tym razem oferta zatytułowana „Świąteczne okazja” potrwa do końca roku, a dzięki niej można zamówić opał o 200 zł tańszy na tonie. Haczyk jest tylko jeden: nie dotyczy to całego asortymentu sklepu PGG.

12.12.2023
9:49
wegiel-umowa-spoleczna-pomoc-publiczna
REKLAMA

Promocja „Black Weeks”, w której każdy sprzedawany w sklepie PGG opał był tańszy o 200 zł na tonie, skończyła się 8 grudnia. Ale klienci wcale nie mają powodów do narzekań, bo właśnie rozpoczyna się kolejna promocja „Świąteczne okazje”, która w sklepie PGG potrwa do końca roku, albo do wyczerpania przeznaczonego do promocji wolumenu, czyli 230 tys. ton węgla.

REKLAMA

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie zakupami węgla w e-sklepie oraz fakt, że nastała już pełnia zimowego sezonu grzewczego, Polska Grupa Górnicza S.A. ogłasza w sklepie internetowym ofertę specjalną na wybranie sortymenty węgla opałowego - informuje PGG.

Sklep PGG: promocja nie obejmuje całego asortymentu

W odróżnieniu jednak od Black Weeks, tym razem obniżka cen o 200 zł nie dotyczy każdego rodzaju sprzedawanego w sklepie PGG węgla. Jak czytamy: promocja obejmie wybrane sortymenty (głównie typu orzech, a także ograniczoną ilość ekogroszków i kostki), które klienci rozpoznają na stronie sklepu internetowego dzięki wyróżnieniu towaru specjalnym symbolem graficznym, czyli czerwoną kropką.

Tym samym promocja w sklepie PGG dotyczy obecnie:

 • sprzedawanego luzem Ekogroszku Karlik, który teraz można kupić już za 1100 zł;
 • Retopal Ekogroszek Piast (1100 zł);
 • luzem węgiel kostka z KWK Piast-Ziemowit (900 zł);
 • luzem węgiel orzech z KWK Piast-Ziemowit (900 zł);
 • luzem węgiel orzech z KWK Staszic-Wujek (900 zł);
 • luzem węgiel orzech z KWK Mysłowice-Wesoła (900 zł);
 • luzem węgiel orzech z KWK ROW Ruch Jankowice (900 zł);
 • luzem węgiel orzech z KWK ROW Ruch Rydułtowy (900 zł);
 • luzem węgiel orzech z KWK Sośnica (900 zł).

W pozostałych przypadkach cena węgla jest bez zmian. I tak np. workowany Ekogroszek Karlik dalej jest za 1550 zł, a za węgiel orzech z KWK Marcel płacimy ciagle 1100 zł. 

Więcej o sklepie PGG przeczytasz na Spider’s Web:

Nie u każdego KDW węgiel objęty rabatem

REKLAMA

Sklep PGG zwraca jednak klientom uwagę, że objęcie konkretnego sortymentu węgla opałowego ofertą rabatową zależeć będzie od jego dostępności w danym czasie i miejscu. Może okazać się, że odbiór wybranych sortymentów węgla możliwy będzie tylko w niektórych składach sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla (KDW) w Polsce. Obecnie jest ich zarejestrowanych 199. 

O tego rodzaju ograniczeniach oferty specjalnej klienci dowiedzą się za każdym razem jeszcze przed zakończeniem transakcji podczas zakupów w sklepie internetowym PGG S.A. - informuje sklep PGG.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA