REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Niespodzianki od Biedronki na długi weekend. Wraca hitowa promocja

Z okazji nadchodzącego weekendu majowego Biedronka przygotowała dla klientów różne akcje rabatowe, między innymi w postaci rabatogodzin. Dodatkowo do 27 kwietnia sieć handlowa wydłuża godziny pracy sklepów, większość będzie czynna aż do godz. 23.30.

25.04.2024
22:22
biedronka-panele-sloneczne-transformacja-energetyczna
REKLAMA

Dla klientów, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, sieć sklepów przygotowała rabaty z okazji majówki.

REKLAMA

Wydłużone godziny pracy w niedzielę handlową

Ponad 3000 placówek na terenie całego kraju będzie czynnych do godziny 23.30, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze dłużej. Zmiany te mają pomóc klientom jak najlepiej przygotować się do zbliżającego się długiego weekendu, by w spokoju i bez stresu zaplanować swoje codzienne zakupy - podaje dyskonter.

Z informacji wynika, że w najbliższą niedzielę handlową, 28 kwietnia, ponad 3 tys. placówek sieci Biedronka pozostanie otwartych dla klientów co najmniej do godziny 22.00. Dokładne szczegóły pracy poszczególnych placówek, klienci znajdą na ich drzwiach wejściowych.

W sieci Biedronka jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla naszych klientów dobre zaplanowanie codziennych zakupów przed zbliżającymi się dniami wolnymi. Zdajemy sobie sprawę, że w tym okresie jedni szykują pierwsze rodzinne wyjazdy, inni zaś szykują ogrodowe przyjęcia - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka.

Stolecki dodaje, że to dlatego zdecydowali się na wydłużeniu czasu pracy sklepów, w tygodniu poprzedzającym majówkę, by pomóc w przygotowaniach.

Dodatkowo podczas długiego tygodnia w Biedronce ponownie powrócą rabatogodziny, podczas których klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i jeszcze niższych cen - zapewnia Paweł Stolecki.

Więcej wiadomości o zakupach można przeczytać poniżej:

Wracają kwietniowe rabatogodziny

Biedronka wskazuje, że kwietniowe rabatogodziny obowiązują w sklepach do soboty, 27 kwietnia, w godz. od 20.00 do 23.30. Natomiast w niedzielę handlową, 28 kwietnia, od 18.00 do 22.00.

Poza wydłużeniem godzin pracy sklepów sieć, jak co roku przygotowała ofertę z rabatami, która obowiązuje do niedzieli 28 kwietnia. Z kartą lub aplikacją Moja Biedronka będą obowiązywać następujące promocje:

  • 6+6 gratis na mleko UHT 3,2 proc. 1l Wypasione od Mlekovity,
  • 1+1 gratis na kiełbasę śląską Kraina Wędlin 550 g,
  • 2+1 na wszystkie sosy, ketchupy, musztardy oraz majonezy od: Madero, Heinz, Pudliszki i Roleski,
  • 4+2 na produkty marki Tymbark.

Atrakcyjnych ofert nie brakuje również na asortyment kosmetyczny oraz chemię domową, m.in. z kartą lub aplikacją Moja Biedronka obowiązuje promocja na:

  • 1+1 gratis na papier toaletowy Supreme Queen 9 rolek za jedyne 9,99 zł za opakowanie,
  • rabat 80 proc. na drugi tańszy produkt na wszystkie płyny do płukania tkanin Coccolino,
  • rabat 50 proc. na drugi tańszy produkt na wszystkie kosmetyki Garnier, L’oreal, Fructis oraz Elseve,
  • drugi tańszy produkt za 1 zł na wszystkie żele pod prysznic Palmolive 500 ml.
REKLAMA

Na wszystkich rodziców czeka również rabat 50 proc. na drugi tańszy produkt m.in. na wszystkie pieluchy Dada Pure Care, pieluchomajtki Dada Pants Extra Care oraz pieluchy Pampers Active Baby.

Więcej szczegółów na stronie www.biedronka.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA