REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Im więcej kupisz, tym więcej zyskasz, Biedronka kusi nowymi promkami na weekend

Już w ten weekend sieć sklepów Biedronka przygotowała dla klientów niespodziankę. Robiąc zakupy w piątek, sobotę i niedzielę, można zyskać 50 zł rabatu. Co ważne, zakupów nie trzeba robić o określonej kwocie w jeden dzień, bo paragony można łączyć - z piątku, soboty, jak i niedzieli. Wartość zakupów będzie się sumować automatycznie.

26.01.2024
20:13
biedronka home
REKLAMA

W ten weekend w związku z niedzielą handlową, która przypada 28 stycznia, będzie można rozłożyć zakupy aż na 3 dni. Biedronka z tej okazji przygotowała dla posiadaczy karty Moja Biedronka i aplikacji wiele promocji.

REKLAMA

Aby skorzystać z promocji, trzeba zainstalować aplikację

Sieć sklepów tłumaczy, że podstawą do skorzystania z promocji jest pobranie i rejestrację aplikacji na smartfonie. Dodatkowo klient musi zrobić zakupy w ten weekend za określoną kwotę.

Przy zakupach za co najmniej:

  • 199 zł – otrzyma 15 zł rabatu na te zakupy,
  • 345 zł – otrzyma 25 zł rabatu na te zakupy,
  • 475 zł – otrzyma 35 zł rabatu na te zakupy,
  • 575 zł – otrzyma 50 zł rabatu na te zakupy.

Kwotę progu można zebrać na kilku rachunkach. Na przykład, jeśli klient zrobi zakupy za 230 zł, otrzyma od razu rabat 15 zł. Jeżeli zrobi kolejne zakupy we wskazanych dniach i osiągnie kolejny próg 345 zł, wliczając w to wydane już 230 zł, to otrzyma uzupełniający rabat 10 zł na te zakupy, co daje w sumie 25 zł rabatu za osiągnięcie progu zakupów o łącznej wartości 345 zł - podaje Dorota Sulinowska, menedżerka ds. marketingu w sieci Biedronka.

Więcej wiadomości na temat zakupów można przeczytać poniżej:

Dodatkowe promocje na weekend

Dodatkowo Biedronka przygotowała promocje na wybrane produkty w poszczególne dni. Te rabaty nie wykluczają korzystania z głównej promocji, obniżającej rachunek. Dzięki temu już od dziś banany premium na wagę będą tańsze o 50 proc., wszystkie szampony i odżywki Elseve można będzie kupić 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, max. 2 gratis.

W sobotę, 27 stycznia będzie można również zakupić jabłka polskie jonagold na wagę o 50 proc. taniej, wszystkie płatki śniadaniowe 2+2 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, max. 2 gratis.

W niedzielę, 28 stycznia będzie dostępny pomidor polski malinowy układany i ziemniaki na wagę 50 proc. taniej, sery żółte w plastrach 2x250g lub 500g morski oraz gouda 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka, lub aplikacją, max. 2 gratis oraz wiele innych produktów.

REKLAMA

Od piątku do niedzieli włącznie klienci mogą również kupić w promocji wszystkie wody mineralne Żywiec Zdrój oraz Nałęczowianka. Przy zakupie 6 butelek zapłacą nie więcej niż 9,99 zł za zgrzewkę wody z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, maksymalnie 12 butelek - podaje dyskonter.

Szczegółowe informacje na temat limitów dziennych i zasad promocji znajdują się na stronie www.biedronka.pl oraz w gablotach informacyjnych poszczególnych sklepów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA