REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka szykuje niespodziankę dla klientów. Początek już za kilka dni na smartfonach

Od 29 stycznia Biedronka wprowadza nową wersję aplikacji. Wszyscy użytkownicy - a jest ich ponad 10 mln - aby móc korzystać z promocji będą musieli ściągnąć jej najnowszą wersję. Dyskonter zapowiada, że dzięki nowym funkcjonalnościom zakupy w sklepach sieci będą jeszcze bardziej wygodne, chociażby nowa funkcja: lista zakupów podpowie nam popularne produkty, co ma skrócić czas ich dokonywania do minimum.

25.01.2024
8:35
biedronka-panele-sloneczne-transformacja-energetyczna
REKLAMA

Klienci Biedronki, którzy mają zainstalowaną dotychczasową aplikację, będą mogli ją użytkować tylko do poniedziałku 29 stycznia, następnie użytkownicy będą mogli skorzystać już tylko z nowej wersji.

REKLAMA

Nowa aplikacja z dodatkowymi funkcjami

Sieć sklepów podaje, że aby móc nadal korzystać z promocji trzeba będzie pobrać nową wersję z App Store, Google Play lub AppGallery (sklep Huaweia), w zależności od typu telefonu, którego używają. Biedronka obiecuje, że znajdą się tam ulubione funkcje użytkowników, z których korzystali dotychczas takich jak:

  • shakeomat,
  • oferty Tylko dla Ciebie,
  • wybrane dla Ciebie z gazetki,
  • skanera cen,
  • historii transakcji,
  • listy sklepów w okolicy,
  • miejsce, gdzie aktualnie przybywamy.
Nowy wygląd shakeomatu w aplikacji Biedronka (fot. Bizblog.pl/Monika Szafrańska)

Pojawią się też nowe rozwiązania. Ich celem jest jeszcze większe usprawnienie zakupów. Dodatkowo nowa wersja aplikacji załaduje się szybciej niż poprzednia, w kilka sekund. To również przełoży się na komfort klientów, tak na etapie kompletowania koszyka, jak również przy kasie, w czasie skanowania karty Moja Biedronka zapisanej w aplikacji.

Dzięki funkcji Lista zakupów zniknie konieczność zapisywania niezbędnych produktów na kartce, czy też korzystania z innych narzędzi. Teraz klienci mogą sporządzić listę bezpośrednio w aplikacji Biedronka - mówi Ewa Piechota, menedżerka ds. produktu z sekcji aplikacji w sieci Biedronka.

I dodaje, że inną ważną nowością jest zastosowanie trybu ciemnego, który zwiększy komfort korzystania z aplikacji, jeśli dany użytkownik preferuje właśnie takie ustawienie ekranu. Nowa wersja aplikacji jest też dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei, nie tylko tych ze wbudowanym systemem Android.

Więcej wiadomości o cenach w dyskontach można przeczytać poniżej:

Korzystanie z aplikacji pozwoli dużo zaoszczędzić

W nowej aplikacji pojawi się rozwiązanie zastosowane już w poprzedniej wersji, czyli Historia Transakcji. W tej zakładce znajduje się zapis wcześniejszych zakupów użytkownika wykonanych z kartą Moja Biedronka, dzięki czemu może on sprawdzić wydane kwoty, daty i miejsca dokonania zakupów, a także naliczone promocje, które świadczą o poziomie oszczędności uzyskanych przez konkretnego klienta.

W nowej wersji aplikacji Biedronka wprowadziła również Listę zakupów (fot. Bizblog.pl/Monika Szafrańska)
REKLAMA

Warto również pamiętać, że przy użyciu aplikacji możemy przejrzeć wybrane oferty artykułów gospodarstwa domowego w sklepie internetowym Biedronka Home i klikając w wybraną ikonę przenieść się na stronę wspomnianego sklepu, aby dokonać zakupów. Klienci znajdą tu codziennie kilkadziesiąt wyjątkowych ofert na produkty przydatne w każdym domu - tłumaczy dyskonter.

Codziennie z aplikacji Biedronka korzystają ponad 2 mln klientów, a liczba ofert promocyjnych publikowanych w aplikacji każdego tygodnia przekracza 400. Dzięki temu klienci sieci płacą realnie mniej za swoje zakupy. Każdego tygodnia oszczędzają średnio ponad 8 mln zł, każdego miesiąca ponad 32 mln zł. Rocznie korzystanie z aplikacji przynosi zatem klientom sieci oszczędności na poziomie około 400 mln zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA