REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Kto pierwszy, ten lepszy. Citi rozdaje vouchery do Biedronki

Citi Handlowy ogłosił kilka dni temu nową promocję na kartę kredytową Simplicity. Klientów kusi bonami zakupowymi do Biedronki wartymi 600 zł oraz biletami do kina. Jeśli akurat potrzebujesz plastiku z limitem kredytowym, na przykład na wakacyjny wypad, możesz skorzystać z oferty Citi, zgarniając przy okazji premię oferowaną przez bank.

10.05.2024
10:59
Kto pierwszy, ten lepszy. Citi rozdaje vouchery do Biedronki
REKLAMA

Promocja na kartę Citi Simplicity (sprawdź ofertę) wystartowała 7 maja. Kierowana jest do klientów nieposiadających karty kredytowej wydanej przez ten konkretny bank. Uwaga, z promocyjnych premii skorzysta pierwszych 1000 klientów. Jeśli ich tylu się nie zgłosi, promocja wygaśnie 8 lipca 2024 r.

REKLAMA

Citi Simplicity. Jak zgarnąć nagrody?

Bank reklamuje nową ofertę, oferując vouchery do Biedronki warte 600 zł oraz „darmowe” biletami do kina. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrody?

Musisz złożyć wniosek na kartę wraz z dokumentami potwierdzającymi dochody. Jeśli decyzja będzie pozytywna i dostaniesz kartę, musisz ją aktywować. Jak pewnie się spodziewasz, to nie wystarczy, żeby dostać 600 zł na zakupy w Biedronce. Bank obwarował przyznanie nagrody dodatkowymi warunkami, na dodatek rozłożył ją na sześć transz.

Aby otrzymać sześć e-kodów do Biedronki o łącznej wartości 600 zł, należy:

  • w 1, 2, 3, 4, 5 i 6 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonać przynajmniej pięć transakcji na łączną kwotę minimum 100 zł
  • Za każdy z okresów wskazanych wyżej otrzymasz e-kod na zakupy do Biedronki o wartości 100 zł

Na pocieszenie: zdobyć bilety do kina jest jeszcze trudniej. Aby je otrzymać, musisz w ciągu pół roku od otrzymania karty Citi przystąpić do programu Bezcenne Chwile i maksymalnie do 31.10.2024 zawnioskujesz i otworzysz rachunek osobisty CitiKonto. Potem w 7, 8, 9, 10 i 11 miesiącu następującym po zawarciu umowy o kartę (pod warunkiem że konto i karta będą cały czas aktywne) otrzymasz 800 pkt. za każdy z wspomnianych miesięcy. Jeden bilet do kina otrzymasz za każde 800 pkt.

Citi Simplicity. Ile to kosztuje?

Wybierając kartę od Citi Handlowego musisz się liczyć z pewnymi kosztami. Niekoniecznie od razu, ale składając wniosek warto mieć na uwadze, co cię czeka po 12 miesiącach.

Więcej o promocjach w bankach

Na przykład wydanie i obsługa karty Simplicity (sprawdź ofertę) w promocji kosztuje 0 zł przez rok od zawarcia umowy, ale już w kolejnych miesiącach musisz wykonać transakcje na co najmniej 1000 zł. Jeśli nie spełnisz tego warunku zapłacisz 12 zł miesięcznie (144 zł za rok). Wydanie dodatkowej karty kosztuje 6 zł miesięcznie (72 zł rocznie), a duplikatu w razie kradzieży lub zagubienia 30 zł.

Wszystkie inne opłaty, niekiedy mocno nieoczywiste, znajdziesz w tabeli opłat i prowizji.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA