REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Wymiana walut? BNP Paribas wypłaci klientom 490 zł

BNP Paribas przygotował kolejną ciekawą promocję dla nowych klientów. Tym razem w ramach akcji „Wymieniaj bez granic” można zgarnąć do 490 zł premii. Oferta idealna dla szykujących się do przed- i wakacyjnych podróży lub mających na celowniku zakupy w zagranicznych sklepach, bo warunkiem koniecznym do zgarnięcia premii jest wymiana walut przy użyciu platformy FX Pl@net.

02.05.2024
18:30
Wymiana walut? BNP Paribas wypłaci klientom 490 zł
REKLAMA

„Wymieniaj bez granic” to promocja BNP Paribas, która adresowana jest tradycyjnie do nowych klientów nieposiadających rachunku osobistego w tym banku. Karencja w tym wypadku wynosi dwanaście miesięcy. Oznacza to, że otrzymamy bonusy, jeśli konto otworzymy rok po zamknięciu wcześniejszego rachunku.

REKLAMA

Aby otrzymać premię w wysokości 490 zł, trzeba zdążyć przed innymi. Bank wyznaczył limit 5000 rejestracji.

Paribas oferuje 490 zł premii

Nagrody w ramach promocji „Wymieniaj bez granic” bank wypłaca w trzech transzach. Pierwszy w wysokości 90 zł otrzymasz za otworzenie rachunku. Kolejne dwa, każdy po 200 zł, po spełnieniu warunków określonych w regulaminie promocji.

Aby otrzymać 90 zł, musisz:

  • zarejestrować się na stronie WWW promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia
  • do 30.09.2024 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i wydanie katy debetowej
  • do 14.10.2024 r. podpisać umowę z bankiem dotyczącą prowadzenia konta, również w formie elektronicznej, oraz aktywować kartę debetową

Aby zdobyć dwa bonusy po 200 zł, w ciągu dwóch kolejnych miesięcy od otwarcia rachunku i aktywacji karty, musisz:

  • zapewnić wpływy w wysokości minimum 1 000 zł
  • wykonać transakcję kartą wydaną do konta na minimum 250 zł
  • aktywować platformę FX Pl@net
  • wykonać transakcje walutowe w ramach FX Pl@net na łączną kwotę co najmniej 300 jednostek waluty. Uwaga, nie trzeba wymieniać wyłącznie złotego. Oto pary walut dopuszczone do promocji: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/CHF, GBP/CHF, USD/CHF.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?

O przyznaniu bonusów w ramach promocji „Wymieniaj bez granic” dowiesz się z e-maili wysyłanych z adresu wymieniajbezgranic@promocja.bnpparibas.pl. Wiadomości elektroniczne będą wysyłane do 22. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii.

Więcej wiadomości na temat promocji bankowych

Uwaga, po otrzymaniu pierwszej wiadomości od organizatora należy niezwłocznie zalogować się na stronie promocji (termin: nie później niż 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz mejla) i podać numer rachunku otworzonego w BNP Paribas w ramach promocji. Jest to konieczne, by bank przelał 90 zł za skorzystanie z oferty.

Pierwsze i drugie 200 zł wypłacone zostanie do końca miesiąca, w którym otrzymasz mejla potwierdzającego spełnienie warunków promocji.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA