REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Gratka dla łowców wisienek. 520 zł za otwarcie konta, ukrytych opłat brak

Coś dla wytrawnych poszukiwaczy okazji. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 520 zł za otwarcie konta w BNP Paribas w Kwitnącej promocji, nie trzeba się specjalnie wysilać. Wystarczy zwrócić na uwagę na kilka niuansów, które nie są specjalnie trudne do spełnienia. Pod warunkiem że nie byłeś już klientem banku i niedawno przestałeś nim być.

28.03.2024
16:31
Gratka dla łowców wisienek. 520 zł za otwarcie konta, ukrytych opłat brak
REKLAMA

Brak rachunku w BNP Paribas to podstawowy warunek, który trzeba spełnić, aby kwitnąca promocja na Konto Otwarte na Ciebie (tu sprawdzisz ofertę) przyniosła ci jakiekolwiek profity. Chociaż warto odnotować, że bank zrobił ukłon w stronę swoich byłych klientów, bo ustanowił 12-miesięczną karencję. Jeśli korzystaliście kiedyś z usług BNP Paribas, ale przestaliście dłużej niż rok temu, to możecie wrócić, otworzyć rachunek, zarejestrować się na stronie promocji i otrzymacie nagrody.

REKLAMA

Ale uwaga – 520 zł będzie wasze, jeśli zdążycie się zarejestrować. W tym wypadku BNP Paribas ustanowił dwa limity. Pierwszy – z promocji może skorzystać tylko pierwszych 3000 klientów, po drugie jeśli oferta nie znajdzie tylu chętnych, to i tak 15 kwietnia wygaśnie.

Jak BNP Paribas wypłaci mi kasę?

Pieniądze nie trafią do ciebie w jednym kawałku i natychmiast. Wypłata premii na nowo otwarty rachunek została podzielona na pięć transzy:

  • 31 maja – otrzymasz 20 zł i e-kod 50 zł do Biedronki (SMS-em na komórkę)
  • 30 czerwca – otrzymasz 160 zł
  • 31 lipca – otrzymasz 160 zł
  • 31 sierpnia – otrzymasz 160 zł

Tak, karta płatnicza nie jest darmowa. Dla niektórych

Jeśli podejrzewasz, że bank zaszył w tej promocji pułapkę, i kombinujesz „okej, wypłacą mi 520 zł, ale skasują na sześć stówek”, to nie masz się czego obawiać. Za otwarcie rachunku ani za jego prowadzenie nie zapłacisz ani grosza (Uwaga! 1 kwietnia pojawi się opłata za prowadzenie rachunku w wysokości 2,5 zł, ale unikniesz jej w taki sam sposób jak należności za kartę płatniczą – o czym poniżej).

Więcej wiadomości o kontach bankowych

Niewysokie opłaty dotyczą jedynie Karty Otwartej na Dzisiaj firmowaną przesz Mastercarda, z której trzeba skorzystać, żeby załapać się na wisienkę. Jeśli jednak się dobrze wczytasz w regulamin promocji, to okaże się, że wydasz najwyżej 7 zł miesięcznie, a jak się postarasz, to skorzystanie z tej oferty nie będzie cię kosztowało ani grosza. Bo:

  • jeśli nie masz ukończonych 26 lat – jesteś zwolniony ze wszystkich opłat
  • jeśli nie masz więcej niż 26 lat i dokonasz kartą jednej lub dwóch płatności – zapłacisz 7 zł
  • jeśli masz więcej niż 26 lat i zrobisz w miesiącu minimum trzy transakcje kartą – zapłacisz 2 zł
  • jeśli masz powyżej 26 lat, zrobisz trzy transakcje, a do tego raz w miesiącu zalogujesz się systemie transakcyjnym na komputerze lub aplikacji mobilnej i potwierdzisz zgody marketingowe – to poczujesz się jak 25-latek i znów nie zapłacisz ani grosza

„Ale pewnie skasują mnie za wypłatę z bankomatu” – kombinuje podejrzliwiec. Ale i w tym wypadku możesz uniknąć opłaty w wysokości 7 zł, jeśli poszukasz maszyn Planet Cash, z których możesz korzystać za darmo.

REKLAMA

Jak wygląda podpisanie umowy i rejestracja rachunku?

Umowę z BNP Paribas zawierasz elektronicznie, a potwierdzasz, czyli podpisujesz, SMS-em. Karta wysyłana jest kurierem. Nowe promocyjne konto aktywujesz, nadając PIN do karty. Ale nie jest to jeszcze równoznaczne z przystąpieniem do promocji. Aby tego dokonać, trzeba zalogować się na stronie WWW Konta Otwartego na Ciebie i podać tam numer nowo utworzonego rachunku w BNP Paribas.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA