REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Alior rozdaje pieniądze. Zobacz, co zrobić, by zgarnąć 500 zł

Alior przygotował ciekawą promocję na Konto Jakże Osobiste w ramach akcji Korzystna Rozgrywka. Warto przyjrzeć się ofercie bliżej. Jest ciekawie pomyślana i oferuje całkiem niezłe benefity. Aby zgarnąć główny bonus, czyli nawet dodatkowych 500 zł, musisz założyć rachunek do 31 maja.

01.05.2024
18:22
Alior rozdaje pieniądze. Zobacz, co zrobić, by zgarnąć 500 zł
REKLAMA

Alior Bank będzie wypłacał 500 zł w ratach, co jest normą w promocjach bankowych. 50 zł dostaniesz za założenie konta (tutaj link do promocji) z kartą za pomocą wideoselfie lub z wykorzystaniem apki mobilnej. Potem co przez kolejnych dziewięć miesięcy bank będzie zasilał ci rachunek kwotą 50 zł, pod warunkiem że:

REKLAMA
  • podczas składania wniosku wyrazisz zgodę marketingową
  • zapłacisz w ciągu miesiąca minimum pięć razy kartą wydaną do rachunku lub za pośrednictwem Blika
  • w ciągu miesiąca zasilisz konto łączną kwotą 1000 zł,
  • zalogujesz się przynajmniej raz w miesiącu do Alior Mobile.

Uwaga, promocja jest adresowana do nowych klientów – czyli takich, którzy w ostatnich
trzech latach przed dniem złożenia wniosku nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
w Alior Banku, ale:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta walutowego, karty kibica, rachunku technicznego, konta w Kantorze Walutowym nie wyklucza uczestnika ze sprzedaży premiowej – zaznacza Alior w regulaminie promocji.

Alior oferuje 11 korzyści do wyboru

Konto jest bezpłatne, pod warunkiem że zakładający ma mniej niż 26 lat lub jeśli jednorazowo – uwaga, inaczej niż w promocji – na rachunek trafi przelew na 1500 zł. Jeśli będzie to mniejsza kwota lub kilka mniejszych przelewów, bank naliczy opłatę za prowadzenie rachunku.

Więcej wiadomości na temat kont bankowych

Dodatkowo Alior Bank oferuje w sumie 11 korzyści, którzy założą rachunek, ale tylko dwie wybrane przez ciebie będą za darmo. Jeśli będziesz chciał skorzystać z większej liczby bonusów, to będziesz musiał dopłacić 3,50 zł miesięcznie.

Do wyboru są między innymi: bezpłatne bankomaty w Polsce, wyższe oprocentowanie oszczędności, 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Wszystkie korzyści, z których możesz skorzystać, znajdziesz w infografice poniżej:

 class="wp-image-2462239"
Źródło: Alior

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

REKLAMA

Jedną z opcji, na którą warto zwrócić uwagę, korzystając z promocji Korzystna Rozgrywka jest atrakcyjne oprocentowanie nowych środków na start na Koncie Mega Oszczędnościowym:

  • 7 proc. w skali roku przez 4 miesiące dla środków do 100 000 zł, jeśli wpłacisz pieniądze do 7 maja 2024 r., otworzysz Konto Jakże Osobiste (kliknij, by skorzystać z promocji) do końca okresu trwania promocji i zapłacisz minimum pięć razy kartą debetową wydaną do tego rachunku
  • 4,5 proc. w skali roku – dla nowych środków do 100 000 zł, gdy wpłacisz nowe środki w terminie do 7 maja 2024 r. (bez spełnienia warunków powyżej)
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA