REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Promocja w Credit Agricole. Bank wypłaci niektórym klientom 555 zł

Credit Agricole wraca z promocją Konta dla Ciebie, w której można otrzymać 555 zł. W tym wypadku nie jest to klasyczna premia pieniężna, a moneyback. Jeśli spełnisz warunki, bank zwróci ci 5 proc. miesięcznych wydatków, za które zapłacisz kartą wydaną do promocyjnego konta.

07.05.2024
22:01
Promocja w Credit Agricole. Bank wypłaci niektórym klientom 555 zł
REKLAMA

Promocja Konta dla Ciebie w Credit Agricole (sprawdź ofertę) potrwa do 30 czerwca 2024 r., a mogą z niej skorzystać wszyscy nowi klienci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług banku oraz ci, którzy zamknęli rachunki w CA przed 1 stycznia 2022 r. Podstawowe warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać zwrot za zakupy, to otworzenie rachunku w wyznaczonym terminie, a następnie zapewnienie na konto wpływów przez kolejnych 20 miesięcy.

REKLAMA

Oczywiście, aby pieniądze za zakupy do ciebie wróciły możliwy, musisz je wydać. Nieważne, czy będziesz kupował w internecie, czy w sklepie offline, ważne, żebyś posługiwał się kartą, którą bank wyda ci do konta, albo Blikiem. Maksymalnie bank zwróci ci 5 proc. miesięcznych wydatków, nie więcej jednak niż 27,75 zł. Po pomnożeniu przez 20 miesięcy daje to 555 zł, o których mowa z nazwie promocji.

Co zrobić, żeby bank zwrócił część wydatków?

Do 30 czerwca 2024 r. załóż objęty promocją rachunek w Credit Agricole. Może to być Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP – w obu przypadkach koniecznie z kartą debetową. Konto możesz otworzyć przez aplikację mobilną CA24 Mobile lub w oddziale banku.

Uwaga, nie zapomnij o:

  1. wybraniu elektronicznych wyciągów, które bank będzie wysyłał na wskazany adres poczty elektronicznej
  2. zgodzie na otrzymywanie ofert marketingowych

Otworzony w CA rachunek musisz aktywować za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Więcej wiadomości Bizblog.pl o promocjach bankowych:

Aby otrzymać swoje pierwsze i kolejne 27,75 zł, musisz co miesiąc przez 20 miesięcy zasilać prowadzony w CA rachunek co najmniej 2000 zł (może być suma przelewów, ale niepochodzących z twoich rachunków w CA i innych bankach) oraz dokonywać co najmniej 10 transakcji miesięcznie. Bank dopuszcza wykorzystanie w tym celu wydanej do konta karty debetowej, Blika, ale też płatności telefonem czy zegarkiem.

Uwaga, do puli objętych promocją transakcji bank nie wlicza przelewów na telefon Blika, doładowań portfeli elektronicznych Revolut, SkyCash czy PayPal oraz płatności na rzecz serwisów i punktów prowadzących gry hazardowe.

Kiedy bank dokona płatności?

REKLAMA

Zwrotu 5 proc. wydatków lub 27,75 zł Credit Agricole zamierza dokonywać do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie akcji. Jeśli założysz objęty promocją rachunek w maju, a w czerwcu spełnisz wszystkie wymienione wyżej kryteria, to pierwsze pieniądze otrzymasz do końca lipca. Następnie moneyback będzie wypłacany przez kolejnych 19 miesięcy.

Jeżeli podczas trwania akcji nie uda ci się wypełnić któregoś z warunków aktywności, pieniędzy nie dostaniesz, ale możesz postarać się, by je otrzymać w kolejnym okresie rozliczeniowym. Ostatecznie premia będzie jednak niższa niż 555 zł, bo promocja w Credit Agricole (sprawdź warunki) trwa równo 20 miesięcy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA