REKLAMA
 1. bizblog
 2. Pieniądze

Millennium wypłaci klientom największe premie w historii

Millennium ogłosiło promocję, w której za założenie konta można zgarnąć rekordowy bonus w wysokości 600 zł. Jak podkreśla bank, to najwyższa premia, jaką do tej pory mogli zgarnąć klienci. W poprzedniej edycji Millennium oferowało 100 zł mniej niż obecnie.

06.05.2024
22:01
Millennium wypłaci klientom największe premie w historii
REKLAMA

Promocja nazywa się: „600 zł w wiosennej promocji konta", a skorzystać z niej można do 25 czerwca 2024 r. albo do wyczerpania limitu w wysokości 24 tys. założonych kont. Jeśli tak się stanie, to Millennium poinformuje o tym na stronie WWW poświęconej promocji.

REKLAMA

Z promocji „600 zł w wiosennej promocji konta” mogą skorzystać nowi klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w Millennium od co najmniej 1 stycznia 2020 r. Jeśli masz kartę albo inny produkt, możesz złożyć wniosek online i potwierdzić tożsamość logowaniem do bankowości internetowej.

Oferta jest kierowana wyłącznie do klientów pełnoletnich z polskim obywatelstwem, którzy mają numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora – zastrzega dodatkowo Millennium.

100, 200 i 300 zł. Oto co trzeba zrobić, by dostać premię

Aby zgarnąć największy bonus w historii Millennium, trzeba założyć konto Millennium 360°, spełniając do tego kilka dodatkowych warunków, o których przeczytasz poniżej. Premia będzie wypłacana w transzach, co jest standardem w przypadku promocji bankowych. Pierwsze 100 zł bank przekaże za założenie rachunku, wydanie karty i wyrażenie zgód marketingowych. Potem w ciągu 14 dni od uruchomienia rachunku należy:

 • raz zalogować się do aplikacji mobilnej Millennium,
 • dokonać jednej płatności bezgotówkowej Blikiem lub kartą debetową, może być za pośrednictwem Apple Pay lub Google Pay
 • zasilić konto kwotą co najmniej 1 tys. zł

Aby otrzymać 200 zł w ramach drugiego bonusu, trzeba korzystać z założonego rachunku przez pół roku, w każdym z kolejnych miesięcy, co najmniej raz zalogować się do apki mobilnej Millennium oraz dokonać transakcji Blikiem lub kartą opiewających w sumie na 500 zł.

Ostatnią premię w wysokości 300 zł otrzymają ci, którzy w ciągu trzech miesięcy od otwarcia rachunku zapewnią wpływy w wysokości 1000 zł. Uwaga, dla klientów powyżej 26. roku życia koniecznie musi to być wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Do ukończenia 26. roku życia może to być zasilenie z dowolnego tytułu, ale nie może być to przelew z innego rachunku prowadzonego w Millennium przez uczestnika promocji.

Kiedy Millennium wypłaci bonusy?

Pierwszą premię w wysokości 100 zł Millennium wypłaci do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków określonych w regulaminie promocji. Na przykład jeśli spełnisz warunki w kwietniu, to pierwszą premię otrzymasz do 31 maja 2024 r.

Drugą premię, czyli 200 zł, bank przekaże do końca miesiąca po okresie wyznaczonym na spełnienie warunków. Jeśli stanie się to w każdym miesiącu od maja do października, to pieniądze otrzymasz do 30 listopada 2024 r.

I podobnie w przypadku ostatniego bonusu w wysokości 300 zł. Pieniądze trafią na rachunek objęty promocją do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Jeśli załatwisz to od maja do lipca, to trzecią premię otrzymasz do końca sierpnia.

Więcej wiadomości na temat promocji:

Ile kosztuje?

Klienci w wieku 18-26 lat nie zapłacą ani grosza za następujące usługi:

 • otwarcie i prowadzenie konta
 • wypłaty z bankomatów Millennium – niezależnie od kwoty,
 • wypłaty Blik ze wszystkich bankomatów w Polsce – niezależnie od kwoty,
 • przelewy internetowe w PLN.

Jeśli dokonają jednej płatności kartą debetową do konta lub Blikiem, nie zapłacą też nic za:

 • obsługę karty
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • płatności zbliżeniowe Blik

Jeśli klient nie spełni powyższego warunku, opłata za obsługę karty wyniesie 11 zł, a za wypłaty z bankomatów obcych w Polsce i za granicą 5 zł (1 zł w przypadku bankomatów Santander Polska i Planet Cash).

Klienci powyżej 26. roku życia, nie poniosą żadnych kosztów za:

 • otwarcie i prowadzenie konta,
 • wypłaty z bankomatów własnych – niezależnie od kwoty,
 • wypłaty Blik ze wszystkich bankomatów w Polsce – niezależnie od kwoty,
 • przelewy internetowe w złotym

Natomiast jeśli dokonają co najmniej pięciu płatności, to nie ponoszą żadnych opłat również za:

REKLAMA
 • obsługę karty
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  płatności zbliżeniowe Blik.

Jeśli klient nie spełni tego warunku, opłata za obsługę karty wyniesie 11 zł, a za wypłaty z bankomatów nienależących 5 zł (1 zł w przypadku bankomatów Santander Polska i Planet Cash). Sprawdź ofertę Banku Millennium.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: wczoraj
Aktualizacja: wczoraj
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA