REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Załóż konto, a Pekao da ci 200 zł i 7 proc. na oszczędności

Trwa kolejna, trzecia edycja promocji Pekao, łącząca wypłatę bonusu za ROR i oferująca atrakcyjne oprocentowanie oszczędności. W ciągu kilku najbliższych miesięcy można zyskać w sumie 200 zł za założenie i aktywne korzystanie z rachunku rozliczeniowego, a do tego aż 7 proc. na koncie oszczędnościowym.

06.05.2024
10:28
bank pekao sa
REKLAMA

Promocja w Pekao rozpoczęła się 4 kwietnia i potrwa do 13 czerwca. Regulamin nie określa limitu ilościowego, a to oznacza, że każdy nowy klient banku, który zechce skorzystać z oferty i założy rachunek w terminie jej obowiązywania, będzie mógł zgarnąć główne bonusy. Oczywiście pod warunkiem że spełni pozostałe warunki uczestnictwa w akcji Konto Przekorzystne z kontem oszczędnościowym w promocji.

REKLAMA

Jak zgarnąć 200 zł od Pekao

Bank Pekao oferuje w ramach promocji premię w wysokości 200 zł. Pierwsze 50 zł dostaniesz zaraz po otworzeniu konta, kolejne 150 zł zostanie przyznane za aktywne korzystanie z konta przez kolejne trzy miesiące obowiązywania promocji. Termin wypłaty premii uzależniony jest od tego, kiedy otworzysz rachunek. Patrz tabela poniżej:

Co to oznacza aktywne korzystanie z konta? Aby bank wypłacił bonus, trzeba wykonać po co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych (na przykład płatności kartą debetową i/lub Blikiem) w ciągu każdego z trzech kolejnych miesięcy, które objęte są promocją.

Uwaga, trzeba pamiętać, że promocja zarezerwowana jest dla nowych klientów Pekao. Dokładne warunki znajdziesz w regulaminie promocji. Ogólna zasada jest taka, że mogą do niej przystąpić ci, którzy od 1 listopada 2023 r. do 3 kwietnia 2024 r. nie prowadzili w Pekao rachunków rozliczeniowych, oszczędnościowych ani lokat.

Co zrobić, by zyskać 7 proc. na koncie oszczędnościowym

REKLAMA

W przypadku drugiego elementu promocji, wariantu oszczędnościowego, 7 proc. w skali roku przez pięć miesięcy dla środków do 100 tys. zł (sprawdź ofertę), zarówno terminy, jak i definicja nowego klienta różnią się od tych dla konta z premią.

Nowymi klientami – jak tłumaczy w tym wypadku regulamin promocji – są osoby, które nie miały w Pekao ROR-u, konta oszczędnościowego, lokaty ani jednostek Pekao TFI, od 1 lipca 2023 r. do 3 kwietnia 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA