REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Nowa promocja w mBanku. Zobacz, kto zgarnie 600 zł

Nowym klientom, który osiągnęli pełnoletność, ale nie ukończyli 25. roku życia, mBank wypłaci nawet 600 zł. Warunek: otwarcie i aktywne korzystanie z „eKonta możliwości”. Do tego naliczy nawet 6,5 proc. na otwartym w ramach promocji rachunku oszczędnościowym.

07.05.2024
14:51
Nowa promocja w mBanku. Zobacz, kto zgarnie 600 zł
REKLAMA

Wystartowała właśnie nowa promocja w mBanku. Młodzi klienci w wieku 18-24 lat za otwarcie „eKonta możliwości” mogą zgarnąć bonusy o łącznej wartości 600 zł. 400 zł to premia przelewana przez mBank na nowo otwarty rachunek, a 200 zł to bon, który można wykorzystać na Allegro.

REKLAMA

W przypadku pierwszego bonusu chętni mają czas na skorzystanie z oferty mBanku do 25 lipca, w przypadku drugiego czasu jest o wiele mniej, bo termin upływa 5 czerwca. Do tego bank ustanowił limit osób, które mogą otrzymać bon zakupowy. Nagrodę otrzyma pierwszych 5000 klientów. Jeśli chodzi o premię 400 zł, nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń.

Do wymienionych wyżej dochodzi jeszcze jeden atrakcyjny bonus: uczestnicy promocji przez trzy miesiące mogą korzystać z podwyższonych odsetek na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Bank naliczy im 5,3 albo 6,5 proc. zamiast standardowych 0,5 proc.

e-Konto możliwości, jak każdy rachunek dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia jest darmowy. Nie zapłacisz nic za prowadzenie konta, wydanie karty, przelewy w internecie oraz wypłaty z bankomatów (pod warunkiem że wybierasz co najmniej 100 zł).

„eKonto możliwości”. Jak otrzymać premię od mBanku

Aby uzyskać 600 zł od mBanku, musisz do 5 czerwca 2024 r. zarejestrować się na stronie promocji. W tym celu po wejściu na WWW kliknij przycisk Zapisz się do promocji i wypełnij formularz. Uwaga, nie zapomnij zaznaczyć, że chcesz otrzymać bon na Allegro. W ten sposób zyskasz pierwsze 200 zł w formie vouchera na zakupy).

Więcej wiadomości na temat promocji

Następnie – koniecznie przez stronę promocji – musisz podpisać umowę na otwarcie „eKonta możliwości” i wydanie do niego karty debetowej. Nie zapomnij wydać zgód marketingowych wymaganych przez mBank – są konieczne, by wziąć udział w promocji i otrzymać nagrody.

Kolejna ważna sprawa metoda otwarcia rachunku. Aby otrzymać pierwszą premię gotówkową w wysokości 200 zł, musisz założyć konto metodą na selfie lub przy użyciu dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.

Aby zdobyć kolejne transze nagrody, musisz do końca miesiąca następującego po otwarciu rachunku:

  • dokonać co najmniej pięciu płatności telefonem (za pośrednictwem Google Pay i Apple Pay)
  • wykonać co najmniej pięć przelewów na telefon (Blik)
  • ustalić jeden cel oszczędnościowy i zgromadzić na nim 50 zł

Każdy z trzech powyższych warunków wart jest 20 zł, a za spełnienie wszystkich otrzymasz dodatkowo 140 zł. W sumie więc 200 zł (140+60 zł). W ten sposób zyskujesz prawo do ostatnich 200 zł od mBanku.

Kiedy i jak mBank przekaże nagrody?

REKLAMA

mBank zapewnia, że wszystkie nagrody (przekazanie bonu zakupowego na Allegro i przelewy) zostaną zrealizowane do drugiego miesiąca po otwarciu rachunku. Zakładając, że aktywujesz konto w maju, a w czerwcu spełnisz warunki dotyczące wymaganej aktywności, wszystkie premie trafią do ciebie do końca lipca.

Aby skorzystać z podwyższonego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym, musisz go otworzyć za pomocą selfie lub e-dowód osobisty, a suma zgromadzonych oszczędności nie może być wyższa niż 50 tys. zł. Dodatkowo miesięczne saldo musi wzrosnąć o 100 zł. Wtedy zyskujesz prawo do wyższej stawki – 6,5 proc. Niższe oprocentowanie 5,3 proc. otrzymają osoby, które otworzą rachunek oszczędnościowy w inny sposób. Dlatego aby zaoszczędzić czas i zyskać wyższe oprocentowanie, otwórz konto Moje Cele od razu z rachunkiem rozliczeniowym. Wówczas mBank naliczy 6,5 proc. od oszczędności w miesiącu otwarcia rachunku, na przykład w maju, a następnie trzech kolejnych miesiącach, czyli w czerwcu, lipcu i sierpniu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA